Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha gyorstüzelő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha gyorstüzelő a párom?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan elélvez! Pár mozdulat és kész! Azt mondta az előző barátnőivel nem élvezett el hamar, sőt volt, hogy alig tudott elmenni. Ez igaz? Vagy csak így akarja jobb színben feltüntetni magát? Férfiak válaszát várom!
2019. aug. 21. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Tuti, hogy kamuzik. 27F :)
2019. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

De mitől az? Most érted, még a sima maszturbálás is minimum 15 perc, hogyan lehet az?


Akkor miért nem fekszik le veled másodjára is, ha elsőre gyors? Másodjára nem lesz az...

2019. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: van olyan hogy a 2. Kör is gyors, akkor ez hogy is van?
2019. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második, harmadik, negyedik kör.
2019. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3


Akkor ez sose lesz jobb, így járt :D Esetleg forduljon orvoshoz.


Tenk gád, hogy legalább ezt megúsztam.

2019. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez simán lehet igaz. Valószínűleg te sokkal jobban felizgatod, mint a volt barátnője.

Nekem is volt olyan csajom ,aki nem különösebben izgatott fel és órákig tartott,mire elélveztem. Aztán a következő barátnőm,akiért teljesen odavoltam,vele az elején mindig nagyon hamar elmentem, mert annyira felizgatott. Szóval van ilyen.

2019. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Állitólag ez nem számit,mert többféleképpen kilehet elégiteni 1 nőt.
2021. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!