Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs orgazmusom, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom, a párom miért nem figyel erre?

Figyelt kérdés

Már 8 hónapja vagyunk együtt. Hetente-kéthetente van romantikázás. És mindig addig tart, amíg ő bírja. Nincs tekintettel rám arra, hogy én mikor jutok csúcshoz. Eddig sosem volt. Sosem élveztem, mert nem volt élvezetes. Nem fájt, se semmi, csak nem volt orgazmusom.

Mégis kívánom a párom nap mint nap, de ő megelégszik heti 1x vagy 2 heti 1x.

Nem egyszer beszéltem vele erről, sose jutottunk előrébb, mindig ugyanott tartunk.

Illetve csak misszionárius póz volt, nem mer változtatni, nem mer újakat kipróbálni. Én meg szeretném. Mindig mondom, hogy legközelebb más pózot váltunk, jó? Erre mondja: oké. És semmi. :(

Mit tudtok javasolni? Hogyan változtassak?

Nem fogom elhagyni, mert a szexuális élet nem fényes. Nem emiatt szeretem őt, de azért nem szeretnék így élni, hogy no szex.

21/N, 25/F


szept. 15. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, ha nem sikerül azután se, akkor biza el kell gondolkodnod, hogy mi a jó neked. Hidd el, egy párkapcsolatban fontos a szexuális élet, ha ott nincs meg a kémia, akkor miben? Most úgy gondolod, hogy nem fontos, de rá fogsz ébredni.
szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is boldognak érzed maga, akármennyire is szereted, de a kielégületlenség egy idő után mutatkozni fog. Tapasztalatból beszélek. Üljetek le, beszélj vele komolyan erről, és ha nem képes változtatni, akkor gondolkozz el. Lehet, hogy most jól érzed magad így 8 hónap után (bár most sem annyira, hisz nem írtad volna ki a kérdést), de évek múltán ez csak fokozódni fog.
szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Azért nincs, mert a párod nem figyelmes, azért nem az, mert önző.
szept. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem illetek össze,őt meg nem érdekli a te kielégülésed.

Sok ész nem kell hozzá,hogy lásd,hogy csak ürítésre használ.

Keress aktivabb és jobb pasit az ágyba.

szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Röviden válaszolva, egy gec*zsák vagy. Keress figyelmes pasit.
szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem fogod elhagyni? Hát akkor mit csinálsz, így fogsz èlni 21 évesen, amíg le nem lép? Nem illetek össze, most azt hiszed nem fontos de az, anélkül nem fog menni ha más most ennyire nem jó, mit gondolsz mi lesz ha gyerek is lesz??
szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Kicsi neki ?
szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a korban már a heti, kétheti egy is gyanus, akkor is csak össze maszatol! Menekülj.
szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Aktus ELŐTT elégítsen ki másképp (nyálas, csiklóizgatás...), legalább ennyit tegyen meg.

Ha erre sem képes, akkor sz*rt se számítasz neki, úgy viszont nem világos, minek kapaszkodsz a semmibe...

szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Mással volt már orgazmusod? Esetleg rendszeresen?
szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!