Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bennem van a hiba vagy azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba vagy azért nincs orgazmusom mert nincs előjáték?

Figyelt kérdés

Ha fel izgulok és szeretném a szexet akkor nálunk annyi az előjáték hogy kicsit csokolózunk és be is rakta a párom.

Néha még ennyi sincs.

Nekem még soha nem volt orgazmusom vele. Sajnos a szex is pár perc.

Bennem van a hiba és ennyitől már kellene hogy legyen orgazmusom vagy ez ilyen esetben normális és más nőnek sem lenne ennyitől?


aug. 16. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igényli az előjátékot, plusz pár percnél több szexet. Szóval nem benned van a hiba, próbáld a pasid rávenni hogy változtasson, ha meg nem teszi próbálkozz mással. 34/F
aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem benned van a hiba.
aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Benned akkor van hiba, mikor beteszi.


Miért ilyen érzéketlen tuskóval jössz össze? Válogass inkább a jó öreg barátzónádból, lehet ott vagyok én is.

aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvasni is lelombozó ezt az egészet. Ha ennyi és ilyen lenne a szex, akkor bele sem kezdene senki.


Egyrészt az előjáték jó dolog, nem csak hogy benedvesedj, hanem önmagában izgató. Olyan mint játszani, addig, ameddig már nem bírod. Másrészt szex közben is meg lehet állni pihenni, pózt váltani stb., hogy ne menjen el azonnal partnered. Sőt vannak pózok, amikben teljesen más érzés az egész, érdemes kipróbálni, hogy nektek, a ti testeiteknek mi jön be. Ha valaki nem élvez el az aktus alatt, akkor az a minimum, hogy legyen utójáték is. Ha mindig csak az egyikőtök élvez el, akkor nem is értem minek szexeltek, akkor maszturbálni kell, ha nem figyelsz a másikra, és csak magaddal akarsz foglalkozni.


Ezeket nyugodtan jelezd a másiknak, de ha nincs változás és valaki ezt nem teszi meg érted, akkor tényleg nagy suttyó, ne szexelj vele, elvégre neked ebben semmi jó nincsen.

aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Se elő se utó játék ez soha . Mondtam már neki sokszor. De semmi változás.
aug. 16. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a retkes f*$zért szexelsz vele?


Vagy egyáltalán: Mi a szarért vagy vele?

aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!