Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti szeretitek/izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szeretitek/izgató nektek, ha a nő dicsér titeket/a farkatokat szex közben?

Figyelt kérdés
Páromat már sokszor dicsértem, bíztattam, de szex közben még nem mondtam neki soha, igazából eszembe sem jutott. Az élvezetre koncentráltam, nem arra, hogy beszélgessek. De tegnap este szex közben mondtam neki, hogy milyen kemény, és milyen nagy, és mennyire imádom. Elkaptam pont a tekintetét akkor, és látszott rajta, hogy jól is esik neki, meg beindította mégjobban. Ti szeretitek az ilyet? Beindít titeket?
szept. 15. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
NanÁ, olyankor még keményebb lesz, talán még nagyobb is.
szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem beindít persze
szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondhatod, mintha zsírral kenegetnének :) ha meg szeretnéd dícsérni a partnered farkát, teljesítményét akkor ne fogd magad vissza! Mert ezt mindenki szereti, mindenkinek jólesik!
szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen mondd, többször mint akarod..., úgy megleszel rakva, hogy még a Tour de France - t is elkapcsolod, minthogy biciklire ülj!
szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!