Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelt már valaki templomban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelt már valaki templomban vagy hasonló vallási épületben?

Figyelt kérdés
Szerintem izgalmas lenne.

szept. 14. 23:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok. A papokon pedig valójában nincs mit tisztelnem.
szept. 15. 09:37
 12/20 anonim ***** válasza:
Templom udvarán van egy játszótér, ott
szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező s szerencsére nem minden meleg olyan tiszteletlen paraszt panelproli mint te..Sosem szexelnék vallási helyen..Nem így neveltek..Mondjuk nem is prolinak nevelt anyám..
szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nálunk falunk az egyik meleg par csinált ilyet.A fogaikat is kivertük..Utána szerencsére elköltöztek..Mindenki szerette őket,a falu megbecsült tagjai voltak de amit csináltak az nonszensh.
szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Margitszigeti kolostor romjain igen.

Templomkertben a templom oldalának dőlve igen.


Bent nem, de nem is tervezek ilyesmit.

szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kedves 13-as. Nem vagyok meleg és panelproli sem. De téged az ilyen előítéletek miatt, egyszer lehet hogy megb*sznak.
szept. 15. 21:26
 17/20 anonim ***** válasza:
Kedves 16-os,meleg lehet hogy nem vagy de aki vallási szent helyen akar fajtalankodni az minimum egy koszos proli..Nyugi senki nem fog megbaszni,mert értelmiségi tanult meleg körökben mozgom..A fajtád messze kerülöm..
szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Templomban nem, de temetőben már igen. f.
szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es. A tanult meleg körök is szentebbek a templomoknál és hasonló vallási helyeknél. Az igazi fajtalankodás ott történik hacsak lélekben is. Ezért én másként gondolkozok.
szept. 15. 23:23
 20/20 anonim ***** válasza:
Templom oldalában igen..
szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!