Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszert nem tudom könnyedén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszert nem tudom könnyedén lehúzni a péniszem tövéig, miért nem?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok és azt vettem észre, hogy 3 féle óvszert használva (igaz mindegyik durex márka) mindig az van, hogy fel akarom rakni a merev péniszemre, és tudok nagyjából letekerni pár centit és kb a felénél megáll a tekerés, nem tudom tovább tekerni. Olyan vastag a péniszem szerintem, hogy meg kell fognom az óvszert annál a pontnál és két kézzel, ki kell nyitni a száját nagyobbra és átemelni a tövéig. Ekkor már nagyjából lent is marad. Valamit rosszul csinálok, vagy nem jó valami? A párom párszor megjegyezte, hogy alig fér be a szájába olyan vastag. 1-2 videót megnéztem, de mindig olyan tárgyal szemléltették, ami egy vastagságú volt, mint pl uborka meg ott olyan könnyen letekeri. Nem mértem még meg a péniszem legvastagabb részénél a kerületét, de nem hiszem, hogy egy uborkánál vastagabb. :D

szept. 14. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát esetleg lehet, hogy fordítva próbálod letekerni és ez lehet a baj.
szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Vásárolj nagyobb óvszert, mindegyik dobozán szerepel a méret.
szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A régi masculan nekem is a töve felett 3-5 centivel vêge.
szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vastagabb a farkad az atlagnal. Enyem is ilyen, vagy ugy tudom letekerni a gumit a farkamra, ahogy mar Te is rajottel, hogy megemelem, vagy eleve nagyobbat szerzek be, csak az sajnos nem mindenhol van. Ilyen marka peldaul a My Size, abbol nekem a 64-es mar vegig gorgetos, de van meg 69-es is belole.
szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem húzni kell !!

Lekell tekerni.

szept. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így próbálkoztam.

Vettem nagyobb méretet

szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
15,6 cm a kerülete a legvastagabb részénél. Akkor erre a péniszre mekkora óvszer lenne jó hivatalosan?
szept. 16. 20:34
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó neked nekem csak 13 körbe
szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a sico 60mm jó lehet
szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!