Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tegyem a legjobbá az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem a legjobbá az aktust a barátnőm számára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék kis segitséget kérni ezzel a dologgal kapcsolatban.

Sajnálatos módon a páromnak volt a múltban egy nemierőszakkal kapcsolatos dolga, akit nem is szeretnék részletezni.

Ugye emiatt gátlásos, nem erzi magát jónak és nehéz is lázba hozni.

Már jó ideje együtt vagyunk, van köztűnk rendszeresen nemi élet.

Meg szeretném mutatni neki hogy nagyon nagyon szeretem és tetszik, azt akarom hogy a legélvezetesebb legyen neki az ágyban.

Mivel néha néha jön lázba( vagy csak én vagyok béna)amit meg tudok erteni, mert még fiatal koru volt amikor történt vele a dolog, így mély nyomokat hagyott benne.

Tudom jól hogy nagyon szeret engem és én is őt!

Nem akarom erőltetni és nem is fogom ha nem akarja, nekem és neki sem olyan fontos dolog a szex a kapcsolatban, persze ez nem azt jelenti hogy hetente 1x bújunk össze.

Bennem is van egy gátlás a múltja miatt szegénynek, mert nem akarom hogy esetleg közben eszébe jusson vagy hasonlók!

Én sem vagyok nagyon tapasztalt, 24 vagyok ő 23.


Mi kell igazán egy nőnek?

Nem az a fajta lány mint a felnőttfilmekben. Meg szeretném mutatni neki hogy igen is jó tud lenni a szeretkezés !


Kész vagyok bármire hogy megmutassam neki :)


Köszönöm a válaszokat!



szept. 14. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos le leszek pontozva mert itt ez a színvonal, de saját tapasztalat alapján írok. Én 14 voltam mikor megerőszakoltak és annyi voltam mint a barátnőd mikor először kezdtem élvezni a szexet a (most már) férjemmel. Nekem az igazi oka annak hogy elkezdtem élvezni, igazság szerint nem az ágyban kezdődött. A férjem volt az első férfi az életemben aki a lelkemnek tudott "orgazmust" okozni. Előtte minden pasim csak megdugni akart, habár 1-2 jól leplezte és elhitette velem hogy szeret.

Ha odaadó társa leszel aki mellette van jóban-rosszban, mindent meg lehet veled beszélni és biztonságban érezheti magát melletted, akkor a szex is fantasztikus lesz számára.

szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Irtam privit! :)
szept. 14. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából talán rákell menni az érzelmes, gyengedebb szexre, tehát sok csók, egymáshoz simulva. Semmi durvaság, ami felhozna a rossz emléket, én ezt javaslom
szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!