Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Láttatok már olyan embert a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már olyan embert a buszon, akinek láthatóan nagyon nagyon kellett pisilnie?

Figyelt kérdés

Elmesélitek?

Én nemrég láttam egy lányt, aki nem ült le sokáig, és végig nagyon összeszorította a lábait. Nem biztos teljesen, hogy pisilnie kellett, de gyanús.

Egyszer pedig egy férfin láttam, hogy feszült a tartása, és kicsit olyan volt, mintha a teli hólyag zavarta volna...

Nektek milyen élményetek van?



szept. 12. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Én láttam már bepisilni is nőt a buszon... izgató volt.
szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mesélsz?:)
szept. 12. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Igen,ahogy engem is láttak. Bepisilni is 🤷‍♂️ ez ilyen.
szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Vonatpótló buszon Hatvan állomás előtt egy perccel egy férfi szinte kiabált a sofőrnek, hogy álljon már meg, mert hugyoznia kell. Egy busznyi ember megvárta, amíg elintézte egy fánál. Nem mondanám izgató élménynek. :D
szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyat láttam a 7esen este,hogy neki már nem kellett.

50körüli,kicsit(nagyon)sok volt neki az ital.Szinte azt sem tudta,hol van.

szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Láttam ilyet autópálya dugóban, nagyon feszengett a srác, ilyen 16-17 éves körül lehetett, és végül nagy nehezen amint lejottunk a pályarol leugrott a buszról, de addigra mar össze volt görnyedve és nagyon szenvedett

Engem izgatott 🙄

okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem esett meg, hogy nagyon kellett. Konkrétan majdnem be ment. Én nem élveztem. De akkor fixennlerítt rólam, hogy mindjárt bepisilek.


F

okt. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!