Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már igazi dominával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már igazi dominával kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nőt a neten aki egy igazi domina. Nem egy fizetős rosszlány vagy ilyesmi. Őt őszintén az izgatja ha uralkodhat egy férfin. Régóta levelezünk és sokszor beszélgetünk videóban is. utasításokat szokott adni mit tegyek magammal vagy megmondja mikor élvezhetek el mikor nem. Olykor teljes kontroll alatt tart napokig ilyen téren. Szeretnénk személyesen is találkozni csak félek meglépni. Attól félek, hogy élőben nem lesz olyan, esetleg zavarban leszünk és rossz élmény lesz. Nektek mi a véleményetek? Voltatok már ilyen kapcsolatban? Nők és férfiak véleményére egyaránt kíváncsi vagyok.

szept. 10. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Én domináns férfi vagyok, bár ezt nem szeretem így leírni, mert kb mindenhol ez folyik a csapból és már zavar ez a szóhasználat.


Szóval férfi oldalról volt több sub (nő) partnerem. Online is izgalmas, főleg ha olyan partnert talál az ember aki valóban passzol hozzá. Nem csak erotikus téren lehet valakit irányítani, meg nem mind1 milyen mélységig lehet eljutni az adott emberrel.

Viszont egy idő után eljuttok majd oda, hogy kevés lesz az online dolog és élőben szeretnétek többet. Ez általában akkor igaz, ha mellette nincs senki akivel élőben vagy testi és/vagy lelki kapcsolatotok.


Sokak szerint azok nem igazi domok/dominák akik online csinálnak ilyen dolgokat. Ez is egy vélemény.


Rajtatok áll mit hoztok ki belőle, nekem volt olyan találkozóm több is ahol elsőre nem alakultak annyira jól a dolgok, sőt volt ahol elég rosszul sült el...viszont össze kell szokni, össze kell csiszolódni. Igaz elsülhet nagyon jól is, de talán jobb próba az, ha nem annyira jól, könnyen indulnak a dolgok, akkor ki mennyire kitartó és milyen. Az talán sokkal kiábrándítóbb amikor X ideig jól megy a dolog és a másik az első nehézségnél lelép. Ilyen sem ritka.

szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem volt sohasem domináns kapcsolatom, de kedvelnék egy ilyen nőt. A munkahelyemen 1*2* már volt, hogy utasításjellegű feladatot kaptam egy női kollégától, aminek a stílusa tetszett.
szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy igazad van. Kiábrándítóbb lenne ha lelépne az biztos. És valóban előbb utóbb kevés lesz az online tér. Egyébként szerintem elég komoly mélységekig eljutottunk legalább is szexuális téren. de lehet mondasz valamit és ez csak a jéghegy csúcsa. Viszont már elég jól megtanultam teljesíteni a parancsait és betartani az utasításait, akár napokig is. Kezdünk összeszokni.
szept. 10. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem nem egészséges dolog ez. Az egyik ex barátom is ilyen kapcsolatban él egy nővel. Sokat nem tudok róluk, de az exem nagyon megváltozott azóta.

Nem jó irányba.

szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miben változott pontosan?
szept. 11. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy no? Nem egy unatkozo kamasz szivat?


Ovatosan az online dolgokkal, kep meg video kuldozgetessel, mert a net sose felejt, plusz nem tudhatod ki fog zsarolni ezzel par ev mulva.

tegnapelőtt 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!