Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyikötök vetette fel először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikötök vetette fel először a cuckold párkapcsolat ötletet?

Figyelt kérdés
És miért? Hogyan reagált a másik?

#párkapcsolat #cuckold #Felszarvazva
szept. 9. 22:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ő poénkodott vele, én meg rávágtam, hogy nem vagyok ellene.

Kellett aztán egy kis idő, még lett belőle valami, de nem bántuk meg.

szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11, te melyik fél voltál?
szept. 12. 21:40
 13/19 anonim ***** válasza:
Én a férfi vagyok.
szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én hoztam fel, bár először óvatosan a hármas ötletét. Azért az is jó sok idő volt mire összejött. Aztán az egyik hármas alkalmával meg hogy csak nyalnám a feleségem punciját de nem dugnám be. Onnantól nem volt megállás
szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én,a férj. Megcsalt többször is,mondtam neki nem kell hazudozni,bújkálni,csinálja előttem,vagy hárman.
szept. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez annyira felfoghatatlan nekem... Nem tudom elképzelni, hogy valódi szeretet megvan a másik iránt
szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Feri60 ***** válasza:
100%
Én a férj vetettem fel már évekkel ezelőtt. Sajnos nemet mondott a feleségem. Azóta sem hajlandó.
szept. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#16 neked felfoghatatlan, másoknak meg az, hogy szeressék a csípős kaját, vagy éppen egymást lökdösve, üvöltve ugráljanak egy metálkoncerten. Mégis több ezer ember teszi. Ettől még nem lesznek sem rosszabb, sem jobb emberek, csak éppen másra vágynak, más mozgatja meg őket.
szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem közölte, hogy munka után megy a szeretőjéhez.
szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!