Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szoktátok e a barátotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szoktátok e a barátotokat/férjeteket összehasonlítgatni a nő ismerőseitek párjaival/férjeivel (hogy melyikőtök fogott ki jobbat)?

Figyelt kérdés
Akár mint nők egymás között kibeszélve, akár csak fejben.

2021. jún. 3. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
nem, mivel ez nem normális
2021. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Én nem kifogtam egy jó palit, mint valami halat a tóból.


Ő a párom. Nyilván vannak hibái, kinek nincs, de nekem azzal együtt tökéletes.

2021. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Férfiként mondom: Szoktak. Rendszeresen dicsekednek egymásnak, hogy a Bélát előléptették, hogy a Tiborka most vett új BMW cabriót, hogy a Sándort kinevezték regionális supervisor pozícióba,...
2021. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Soha
2021. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem, más pasijával soha. Esetleg volt pasijaimmal igen, de soha nem kibeszélve, inkább csak fejben.
2021. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Minek?

Úgyis más preferenciája van a barátnőimnek, nyilván nekik az ő párjuk a jobb, nekem meg a sajátom.

2021. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Áldom a jó sorsom, hogy ő az enyém. Senkire nem cserélném el. Ilyen szinten igen.
2021. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Persze, és mindig arra jutok, hogy az én férjem jobb 😀
2021. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem, mert értelmetlen. Mindegyikünknek más számít ideálisnak és vonzónak így pont ezért hiába tökéletes a barátom számomra, tudom, hogy a legtöbb barátnőm falnak menne tőle. Ugyanúgy, én se jönnék össze egyikük barátjával se, mert nem férnénk meg egymást mellett.
2021. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Én max. akkor csináltam ilyet, amikor egy rettenetesen pocsék önbizalmú barátnőmnek volt egy hányadék, élősködő pasija, és nem hitte el, hogy annál a díszpintynél vannak jobbak. Akkor mondogattam, hogy de, az én páromat nem kell noszogatni, hogy vegye ki a részét a házimunkából, nem, az én párom nem rángat meg veszekedéskor, sőt, még az is érdekli, hogy nekem is jó legyen a szex. Szóval példálóztam, hogy vannak normális férfiak, csak ő ilyen szerencsétlen, hogy ezeket fogja ki.

Normális barátnőim normális pasijaival nem szoktam összehasonlítgatni a páromat, mert minek? Nekik az ő párjuk a főnyeremény, nekem az enyém. Mind más értékeket nézünk egy férfiben. Meg amúgy is, emberekről beszélünk, nem egy gatcha játékról, hogy dicsekedjünk, melyikünk kapott jobb karaktert.

2021. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!