Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikőtök hogyan élte meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőtök hogyan élte meg, párja, vagy akinek udvarol (nak), elfelejti névnapját?

Figyelt kérdés

Csodálatos lányt ismertem meg, év elején "futottunk egymásba", igaz, csak 1-2 hónapja ismerkedünk intenzíven, de nagyon összeillünk, felvetettük, hogy nagy eséllyel a párkapcsolat se kizárt közöttünk, de a lényeg, h mély, kölcsönös érzelmi közösség van közöttünk, és csodálatos lány, rengeteget tudunk lelkileg egymásnak adni, értelmes is, eddig figyelmes is volt... ÉS MÉGIS... Erre a napokban.... :( ... hm... van, amikor 3-4 napig, vagy egy hétig vagy nincs ideje írni, vagy a netje rossz, ezt mind meg is értem... Most is azt hittem, csupán ezért nem ír napok óta, és netán ezért nem köszöntött fel névnapomon... ebben bíztam... Erre a névnapomat követő napon érkezett tőle kb 3 mondat, hogy nagyon elfoglalt volt, de néhány nap múlva megint tudunk intenzíven beszélgetni neten egymással, plusz egy mosoly jel, mint máskor is...

Nem hiszem, hogy ha képes 3 mondatot írni a névnapomat követő napon, azaz semmi akadálya nem volt, akkor annyit ne tudott volna hozzátenni, hogy "boldog névnapot" :( ...


Számomra ez nem presztízs és nem egó, hogy "úúú, az ÉÉÉN nevem napja", hanem számomra CSAK AMIATT FONTOS, hogy a szívemnek kedves néhány ember felköszöntsön, hogy érzékeljem: tényleg figyel-e rám, fontos vagyok-e neki, figyelmes-e felém, hiszen ezek kiemelt jelek egy alakuló kapcsolatban is...


Ti hogyan éltetek meg hasonlót :)


A pi csába :( :( :( úgy elbaszta a kedvem :( :( Bocsánat, de fáj... :( Továbbra is nagyon közel érzem őt a szívemhez, és tényleg egy különleges, általában nagyon is figyelmes, sőt, átlagon felüli érzelmi intelligenciával bíró lány, nagyon kíváncsi leszek, mi volt az oka... De még ha ne megy héttel előtte az ő névnapjáról beszélgettünk volna :( :(


Kérlek, kedvesem, ha olvasol, és felismered magad, ne itt, hanem emailben írj...



2013. márc. 20. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ugyan már:D a pasim nem is tudja, aznap szoktam emlékeztetni, akkor mondja h bolcsog névnapot, azt kész..
2013. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értelek, de ha nem a napokban beszélgetett volna velem az ő névnapjáról... :(
2013. márc. 20. 21:26
 3/18 anonim ***** válasza:

Ezt most kivételesen nem olvasom el,mert lényeg a lényeg:

Névnap?

Nem érdekel picit sem

2013. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ja, és úgy örült az egy héttel ezelőtti nőnapi köszöntőmnek... nem várok el semmi t cserébe, de azért jól esett volna, ha ő is felköszönt :(
2013. márc. 20. 21:28
 5/18 A kérdező kommentje:
Még egymás szülinapja kapcsán is épp egy hete beszélgettünk...
2013. márc. 20. 21:29
 6/18 A kérdező kommentje:
Engem meg a karácsony és a többi hivatalos, manipulatív "ünnep" nem érdekel, sőt, zavar! A külső, kötelező, stresszel teli karácsony, meg hasonló képmutatások... :S A személyes dolgok, mint szülinap, névnap azért emberibb...
2013. márc. 20. 21:31
 7/18 anonim ***** válasza:

ilyenből nem kell nagy valamit csinálni, név, szülinap, nem mindegy, az enyémet lazán elfelejtette, de az lényeges volt őt felköszöntsék, különben is pont olyan nap, mint a többi

hát ez nekem már fel sem tűnik, van aki figyel erre, van aki nem, hát ideáig csak olyanokkal futottam össze akinek ez nem jelent semmit,

más viszont mindig felköszönt minden alkalommal, pedig nem is gondoltam volna

ezen lépjél túl, ez nem nagy gond N

2013. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem tartok névnapot. Ha tartanék kb minden nap felkéne valakit köszönteni, és persze az is hidegen hagy ha az enyémet mulasztják el. Egyedül a barátnőmet, az anyukámat és a tesómat köszöntöm fel. De senkinek nem veszek semmit. Ezekre ott van a millio másik ünnep vagy köszöntési alkalom.
2013. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Inkább karácsony és egyebek,mint névnap.

Azon mit ünnepeljek,hogy mi a nevem?

Utána azt is megünneplem,hogy 32 fogam van.

2013. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék,szeretem ha lehet ünnepelni valamit,de ne sértődök meg ha elfelejtik.
2013. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!