Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikőtök hogyan élte meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőtök hogyan élte meg, párja, vagy akinek udvarol (nak), elfelejti névnapját?

Figyelt kérdés

Csodálatos lányt ismertem meg, év elején "futottunk egymásba", igaz, csak 1-2 hónapja ismerkedünk intenzíven, de nagyon összeillünk, felvetettük, hogy nagy eséllyel a párkapcsolat se kizárt közöttünk, de a lényeg, h mély, kölcsönös érzelmi közösség van közöttünk, és csodálatos lány, rengeteget tudunk lelkileg egymásnak adni, értelmes is, eddig figyelmes is volt... ÉS MÉGIS... Erre a napokban.... :( ... hm... van, amikor 3-4 napig, vagy egy hétig vagy nincs ideje írni, vagy a netje rossz, ezt mind meg is értem... Most is azt hittem, csupán ezért nem ír napok óta, és netán ezért nem köszöntött fel névnapomon... ebben bíztam... Erre a névnapomat követő napon érkezett tőle kb 3 mondat, hogy nagyon elfoglalt volt, de néhány nap múlva megint tudunk intenzíven beszélgetni neten egymással, plusz egy mosoly jel, mint máskor is...

Nem hiszem, hogy ha képes 3 mondatot írni a névnapomat követő napon, azaz semmi akadálya nem volt, akkor annyit ne tudott volna hozzátenni, hogy "boldog névnapot" :( ...


Számomra ez nem presztízs és nem egó, hogy "úúú, az ÉÉÉN nevem napja", hanem számomra CSAK AMIATT FONTOS, hogy a szívemnek kedves néhány ember felköszöntsön, hogy érzékeljem: tényleg figyel-e rám, fontos vagyok-e neki, figyelmes-e felém, hiszen ezek kiemelt jelek egy alakuló kapcsolatban is...


Ti hogyan éltetek meg hasonlót :)


A pi csába :( :( :( úgy elbaszta a kedvem :( :( Bocsánat, de fáj... :( Továbbra is nagyon közel érzem őt a szívemhez, és tényleg egy különleges, általában nagyon is figyelmes, sőt, átlagon felüli érzelmi intelligenciával bíró lány, nagyon kíváncsi leszek, mi volt az oka... De még ha ne megy héttel előtte az ő névnapjáról beszélgettünk volna :( :(


Kérlek, kedvesem, ha olvasol, és felismered magad, ne itt, hanem emailben írj...



2013. márc. 20. 21:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kedves 21:31 : nem nagy gond, sőt, ha valaki tudja, h nem nagy gond az én vagyok, csak hogy tedd hozzá, nekem elég extrém életem van, extrém nehéz... és végre, akivel csodálatosan viszonyulunk egymáshoz érzelmileg, olyan jó érzés volt nőnapon felköszöntenem őt, utána kérdeztem tőle, a több, neten olvasható nap közül melyiken tartja a névnapját? És mikor van a szülinapja? Erre eltelt egy hét, és neki eszébe se jutottak ezek a dolgok, ha rólam van szó.

Talán pont azért érint engem érzékenyen, mert így is elég súlyos életem van, és apróságokkal olyan nagy örömet lehet nekem okozni, erre pont ő felejti el?? :S

Amúgy tényleg nem nagy baj, és 1-2 nap múlva már legyintek erre, és ettől még nekem ő csodálatos nő. :) Csak nem értem... Mert ha egy hete azt mondta volna: neki nem fontos az ilyesmi, akkor abszolút meg se érintene engem, ha nem foglalkozna az enyémmel se... de így...


21:35 :

"Egyedül a barátnőmet, az anyukámat és a tesómat köszöntöm fel."

HÁT EZ AZ...! :-( Bontakozó párkapcsolatom van vele, bár persze bárhogy alakulhat ez még, de afelé halad a dolog...


"Ezekre ott van a millio másik ünnep vagy köszöntési alkalom."

Írtam itt az előbb hogy engem meg az összes többi "ünnep" hagy hidegen, de lényeg: ővele beszélgettünk erről, hogy a név- és szülinap nekem fontos. Ezt foley-nek is üzenem. Számomra az ideológiai ünnepek egy áltatás, képmutatás... A lényeg, hogy lány tudta, h érdekel engem az ő név. és szülinapja, épp egy hete beszélgettem vele erről, amikor nőnapon felköszöntöttem őt... Akkor abból tudhatta volna, hogy milyen örömet okoz nekem az effajta figyelmesség, ha ő is figyel az enyémre... :S

2013. márc. 20. 21:46
 12/18 anonim ***** válasza:

Akkor Kedves Kérdező!

Ez a csaj szarik rád! Hiába mondtad, hogy fontos neked ez az ünnep, mégsem számolt vele. 3-4, vagy egy hétig hanyagol és utána is csak egy szaros 3 mondatos választ ír,hogy nagyon elfoglalt? Jaj ugyan már! Ne legyél naiv!

Bocs,lehet én vagyok hülye, de nekem nagyon ez jön le. Elején elvoltatok,dumáltatok,mostanra kezd laposodni a társalgás, nem hozza lázba, ha beszélhet veled, ezért hanyagol. Egyébként találkoztatok már személyesen?

2013. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kedves előző: teljesen más a szitu. Nagyon elfoglalt -megismerkedésünk óta is már az volt, a tanulmányai miatt-, és így is rengeteg időt fordít rám általában nagyon hosszú levelekkel, mostanában meg hosszan csetelünk, és nagyon törődő velem (én is azon vagyok őfelé). Hatalmas szíve van, és empátiája!

Azóta tudtunk ismét kommunikálni, megint hosszan, pedig nem is volt megbeszélve, szóval sok időt szán rám (én rendelkezem több szabadidővel, tehát pozitív áldozat ez részéről).

Ezen az utóbbi beszélgetésen kibukott belőle, hogy nagyon sajnálja, nem gondolta volna, h ennyire fontos nekem egy névnap, és nagyon sajnálja. Hozzátette: feléjük még a felköszöntés is ritka, névnapokon, még családi körben is.


Mindenesetre örültem volna, ha egy héttel ezelőtti érdeklődésem után, miszerint neki mikor van a név- és szülinapja, és hogy nőnapra felköszöntöttem, netán ő is időben gondolkodik erről, vagy legalább megkérdezett volna engem, hogy fontos-e nekem a névnap, ha már az ő névnapját és szülinapját lelkesen megkérdeztem tőle egy hete... de hát senki se tökéletes, és nem is várom el tőle. Kissé máshol volt a felköszöntések kapcsán a hangsúly, tehát részben megértem őt.


A név- és szülinapokon kívül egyébként én személy szerint nem is szeretek egyetlen hivatalos ünnepet se, inkább a spontaneitást, és egy hete meglepett egy csodás aprósággal. :) Ő is inkább spontán típus, mint én, csak egyszerűen nem mindig néz meg mindent az én szemszögemből, míg én igyekszem az övéből is. Nem haragszom rá. :) Sőt, ezidáig sokkal többet adott nekem érzelmileg, mint én neki, talán mert az én életem sokkal súlyosabb az övénél, és engem bármi kisebb-nagyobb dologgal boldoggá lehet tenni, ráadásul hatalmasat tett értem pár hete, érzelmileg. :D

2013. márc. 21. 15:53
 14/18 anonim ***** válasza:

Tudod, mindenkinek extrém nehéz élete volt saját meglátása szerint.

De most komolyan?! Egy névnap?! Nem vagy ötéves kislány, nézd el ennek a lánynak. Hidd el, ő se tökéletes. Mondjuk nem nézte a naptárat, vagy nem tudja az aznapra vonatkozó névnapot... Eszedbe jutott már ilyesmi?

2013. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne nyavalyogj már...
2013. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem nyavalygok, hanem reagáltam a hozzászólásokra. :)

Az előző reakcióm egy pesszimista hozzászólásra íródott; reagálásom viszont optimizmust tükröz.

Na pont ezért nincs okotok oltogatnotok engem. ;)


Arról meg jobb ha nincs fogalmad sem, mi az extrém nehéz. Addig örülj, míg nem tudod. Inkább legyen igazad, h "képben vagy róla", és mintha "én túloznék".

2013. márc. 23. 14:18
 17/18 anonim ***** válasza:
Nyugodjatok meg! A kérdező nem nyavalyog,hanem reagál.Hasonló cipőben járok én is a párommal.Ő még a Nőnapot és a szülinapomat is elfelejtette...Nos,először jött a hisztim hogy szakítok vele emiatt mert bunkó.De most úgy gondolom megbocsátok neki és máskor szólok neki hogy mikor lesz és együtt fogjuk megünnepelni.És nem a pontos időpontban. :)
2013. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves hölgy reagálását. :) Legalább a másik oldalról is érkezett vélemény. :)


Egyébként megértelek, hiszen az ismerősöm (akinek udvarolok) némi figyelmetlensége elszomorított, de hogy elforduljak tőle, meg se fordult a fejemben. Mégis megértelek, van, akiben nagyon felmegy a "pumpa" ilyenkor, és később megbánja, hogy túlzott; bár ettől még jogos volt a felháborodásod (és az én szomorkodásom is, ami átmeneti volt, mint tudtam előre (szomorkodásom átmenetiségről)).

2013. márc. 25. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!