Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néha ha jó a szex jön valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha ha jó a szex jön valami a puncimbol mit lehet tenni hogy ne?

Figyelt kérdés

Nem a nedvesedesre gondolok hanem amikor még nem elvezek el csak sokáig nagyon jó, szerintem ez nem az a spricceles mert nekem nem jön annyi és olyan erővel és nem is pisi . Vqgy ez szerintetek mi?

És mit lehet csinálni hogy ne jöjjön?

Mert csak akkor jön ha ellazitom magam de ha nem akkor nem élvezem annyira. Sokszor baj van vele hiszen rákell készülni. Valami tipp mi ez?

És hogy legyen mégis jó?


szept. 7. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen az a valami? Szine? Szaga? Sürüsége? Mennyisége?
szept. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint a víz se színe se szaga és vzi állaga van
szept. 8. 00:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Simán csak nagyon nedvesedsz izgalomra ennyi.

Ne parázz rajta a pasik szeretik.

szept. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan mint a punci nedvem hanem egy pillanatban csak így kifolyik es nem az a csúszós anyag hanem viz
szept. 8. 07:51
 5/6 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Van akinek a squirt nem jár orgazmussal.

Esetleg amikor oda érsz, akkor erősíts rá a ingerlésre, hogy a spriccel együtt élvezz el

szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen a feleségemnek is volt amikor orgazmusa volt, nincsen vele gond! Tudtam hogy most nagyon élvez!
szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!