Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis méretű cicinél ha a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis méretű cicinél ha a lány nem hord melltartót és látszik a bimbi a felsőn keresztül az bejön nektek vagy inkább zavaró?

Figyelt kérdés

Nekem elég kicsik az ikrek viszont szép formásak így nem szeretem takargatni őket melltartóval,de alapból se érzem hogy szükséges lenne hordanom így általában mellőzöm:)Viszont szeretek akár randin is világosabb vagy fehér felsőt felvenni ahol jobban átlátszik:)Szeretem ezzel húzni a fiúk agyát persze lehet ez kissé gyerekes egyesek szerint de nem érdekel:)

Nektek ez mennyire jön be vagy mennyire zavaró pl randin?:)


szept. 7. 16:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Attól függ ki és milyen helyzetben.

Viszont az ilyen buta kislányokat kerülném aki "csak úgy húzni akarna a fiúk agyát". Ostobákra nem pazarolnám az időmet, főleg ha mellé még szűzkva is.

szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

Fúúú, egyszerűen imádom az ilyet 😍

Szívesen megnéznélek és szívesen randiznék veled :)

szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%
Ha már bepromóztad őket, akkor mostmár dobhatnál valami képeket is róluk, mert izgatóak nekem mert szeretem a kis "ikreket"
szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező a privátodra reagálva, egy pánt nélküli felsőhöz mondjuk jól néz ki, de ne azért ne vegyél fel melltartót, hogy a pasik agyát húzd vele. Az ilyen csajokat a legtöbben csak meg dugni akarják. :)

8-as voltam.

szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna :) Megnéznélek :)
szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Te élvezed hogy húzod agyam én meg élvezem a látványt.
szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%
Még jó hogy izgat!
szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik
szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene!
szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszene! Sokat simogatnám puszilgatnám!
szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!