Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis méretű cicinél ha a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis méretű cicinél ha a lány nem hord melltartót és látszik a bimbi a felsőn keresztül az bejön nektek vagy inkább zavaró?

Figyelt kérdés

Nekem elég kicsik az ikrek viszont szép formásak így nem szeretem takargatni őket melltartóval,de alapból se érzem hogy szükséges lenne hordanom így általában mellőzöm:)Viszont szeretek akár randin is világosabb vagy fehér felsőt felvenni ahol jobban átlátszik:)Szeretem ezzel húzni a fiúk agyát persze lehet ez kissé gyerekes egyesek szerint de nem érdekel:)

Nektek ez mennyire jön be vagy mennyire zavaró pl randin?:)


szept. 7. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Leírtad, hogy szereted húzni ezzel az agyunkat, tehát nagyon jól tudod, hogy többségünknek inkább bejönne. Mi a kérdés?
szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Amelyik fiút zavarja a pólót kiszúró mellbimbód, azt inkább hanyagold! :) Én is megbámulom az utcán az ilyen csajokat, szerintem nagyon szexi. A kicsi melleket kifejezetten szeretem és a melltartó nélküliséget is támogatom, ha meg a csak szereti, ha megnézik az utcán, az is bejön.
szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak is bejön. :) Nagyon szexi.
szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
B kosarasok legyenek azért. :)
szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Engem nem zavar :) küldhetnél cicis képet ^^
szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
képpel könnyebb lenne megmondani
szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Izgató.
szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyan a felsö, pl mint egy fehér póló is, az inkább közönséges. Nekem barátnőnek nem kéne olyan csaj aki így jár, de persze lefeküdni lefeküdnék vele ha tetszik. :D
szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

Jaaj és jönnek a kötelező képkunyizó válaszolók. Próbálok beilleszkedni, hátha sikerül!

Kérdező, kérdésedre választ csak úgy tudnánk adni, ha részesítenél minket egy csodálatos vizuális élményben, mely során megcsodálhatnánk szemünkkel a felsődet szinte átszúró bimbóidat egy fotón keresztül. Természetesen nem jelentene problémát az sem, ha csodálatos kebleid fedetlenül tárnád szemünk elé s szépsége tölthetné be sötét lelkünk üres pincéjét.

(Origo, mosmáá felvesztek vagy még lejjebb kell süllyedjek???)

szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Elég kamu kérdésnek tűnik. Nyilvánvalóan a férfiak fantáziáját akarja izgatni a megfogalmazás, figyelemfelkeltő téma. Egy normális hétköznapi lány ilyesmikkel nem foglalkozik olyan módon, hogy egy anonim oldalon cukkolja vele a sok magányos, kiéhezett pasit. Rövid privát szóváltás után eléggé meg is erősített a kérdező a gyanúmban. Több mint valószínű egy meleg troll, aki várja most a sok privát üzenetet, képkunyerálást, kanoskodást.
szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!