Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb pasi, fiatal lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasi, fiatal lány kapcsolatban kiszolgáltatva?

Figyelt kérdés

A történetem dióhéjban annyi, hogy én 20 éves vok, borsodból kerültem fel pestre, egy szegény településről, Cserépfalu. Iskola mellett elválaltam egy diákmunkat, hostes feladatok, mosojogni a vevőkre stb. Itt ismerkedtem meg egy időseb férfival 1 éve, ő 40 éves, elvált. A koliból rövid időn belül hozzá költöztem és nála élek, a hostes munkát már fel mondtam, csak suliba járok, kozmetikus leszek. Időközben kiderült hogy fura perverziói vannak, ami ugyan teccet egy ideig de mostanában egyre gyakrabban jelez az a bizonyos piros lámpa a fejeben hogy valami itt nem jó. Egyépként azt szereti ha mellette más pasikkal is randizgatok és nem vok hűséges hozzá. Elég fura de mivel nem vok szerelmes bele igy nem zavart.

Gondoltam mar ra, hogy elhagyom és elköltözöm de azt mondta hogy akk fizessek neki vissza mindent, lakbért stb és amit tole kaptam adj visza. Nincs pénzem, így meg vagyok lőve. Felek hogy ha eltünök akkor megkeres és balhet csinal.


szept. 6. 08:59
1 2
 11/15 érdeklődő35 ***** válasza:
Megmondhatod, hogy a"ledolgoztad" a tartozásod, de ha akarja a ruhákat telót visszaadod
szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán rakd ki azzal, hogy egálban vagytok. Te kaptál tőle ajándékokat, lakhattál nála, te meg adtál neki sok gyönyört. 20 éves nő, 40 éves férfi felállásban ez a természetes.

Az elején neked ez egy elfogadható kompromisszumos kapcsolat volt anyagi helyzeted miatt, de mostani énje már taszító számodra.


Valami kis jót is mondj neki az együtt töltött időről (még ha nem is érzed valójában így), csak azért, hogy még jobban önmagát okolja, hogy nyomásgyakorlással elrontotta a renoméját nálad.


46F

szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

ilyen a világon nincs, hogy valaki azért fizet neked mindent, hogy mással randizgass és dugj!

ez akkora kamu sztori, ahogy próbálod hozni a borsodi buta lányt ezekkel a szándékos helyesírási hibákkal...

szept. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Írj, kíváncsi vagyok rád.
szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező törölve lett. Úgy vegyétek komolyan a kérdést.
szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!