Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb pasi, fiatal lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasi, fiatal lány kapcsolatban kiszolgáltatva?

Figyelt kérdés

A történetem dióhéjban annyi, hogy én 20 éves vok, borsodból kerültem fel pestre, egy szegény településről, Cserépfalu. Iskola mellett elválaltam egy diákmunkat, hostes feladatok, mosojogni a vevőkre stb. Itt ismerkedtem meg egy időseb férfival 1 éve, ő 40 éves, elvált. A koliból rövid időn belül hozzá költöztem és nála élek, a hostes munkát már fel mondtam, csak suliba járok, kozmetikus leszek. Időközben kiderült hogy fura perverziói vannak, ami ugyan teccet egy ideig de mostanában egyre gyakrabban jelez az a bizonyos piros lámpa a fejeben hogy valami itt nem jó. Egyépként azt szereti ha mellette más pasikkal is randizgatok és nem vok hűséges hozzá. Elég fura de mivel nem vok szerelmes bele igy nem zavart.

Gondoltam mar ra, hogy elhagyom és elköltözöm de azt mondta hogy akk fizessek neki vissza mindent, lakbért stb és amit tole kaptam adj visza. Nincs pénzem, így meg vagyok lőve. Felek hogy ha eltünök akkor megkeres és balhet csinal.


szept. 6. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Butus voltál. Pasikat nem így kell kihasználni. Csak pénzt kérj. Akkor megmarad a függetlenséged. Ne fizettess vele drága albit meg ne költözz be hozzá. Sose legyen hatalma feletted, mert így jársz.
szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele beszélni.
szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem kihasználni akartam, csak éltem a lehetősségel hogy jobb dolgom legyen. egy telefont vett nekem, meg pár ruhát, táskát, de nem kértem tőle, ő ajánlotta fel.
szept. 6. 09:17
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Ez bizony zsarolás. Jelentsd fel. F
szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2es. próbáltam vele beszélni, de azt mondta h vagy így fojtassuk vagy akkor offol és adjam vissza a dolgokat.
szept. 6. 09:17
 6/15 A kérdező kommentje:
zsarolás talán, igen, de hogy bizonyitcsam? a rendörök nem foglalkoznak ilyen "szerelmi" dolgokal, már hallottam történeteket másoktól is.
szept. 6. 09:21
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked most mi a bajod?

Ott laksz ingyen , azt csinálsz amit akarsz , félre dughatsz és minden mit szeretsz.

Jó módodban azt se tudod mit kezdj magaddal.

Gondold át inkább hogy ha kitesz akkor mit fogsz csinálni.

Felesleges nyavalygás ez csak.

szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kell bizonyítanod semmit. Költözz el, aztán bizonyítsa be ő, hogy kihasználtad. Ha meg emberkedik, mehet a feljelentés, ahol kipakolsz róla mindent.
szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Ez gyors gyakoris karrier volt, törölve. Kerdezo, ha olvasod, irj privit.
szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6- szerződés van róla, hogy vissza kell fizetned? Max amit tudsz visszaadsz neki, aztán lelépsz.
szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!