Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sima szexkapcsolat fenttartasa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sima szexkapcsolat fenttartasa hogy lehetseges?

Figyelt kérdés
Hogy lehet fenttartani a szikrat meg a vagyat folyton? Mivel tudnam izgalmassa tenni? Kb havonta talalkozunk csak es tobbet szeretnek. En a no vagyok, ja es fiatalok vagyunk.

szept. 6. 01:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Nálam mindig megvolt az extra plusz amitől izgalmas volt. Akár online beszélgetések alatt, akár élőben.


Ha csak ketten vagytok egymásnak, tehát nincs más a képben, akkor nem annyira nehéz ezt elérni. Fontos, hogy ismerjétek egymás vágyait. Fontos a kommunikáció! Beszélj vele arról, hogy mit szeretnél.


F

szept. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Naponta irjá rá hogy viszket a nunid
szept. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Olyat találj, aki nagyon beindít. Nekem a mostanival 1 év után is fantasztikus, jobban kívánom mint az elején, pedig én aztán nagy kalandor lány voltam, találhatnék mást is, de nem akarok :)
szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tartom fent, hogy soha nem lököm el őt és minden alkalommal kielégítem és összebújunk utána.
szept. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha mindkét fél "normális" (ez ugye relatív), akkor van szimpáita, tisztelet, kölcsönös örömszerzés, így sokáig fenntartható.

Időnként közös programok is beleférnek.

szept. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

“szimpáita, tisztelet, kölcsönös örömszerzés, így sokáig fenntartható.”


Érzelmek nélkül az ilyen nem tartható fenn sokáig. Ha valakivel jó a szex és szimpatikus is, abba kb. nem lehet nem beleszeretni.

szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
9:00 tapasztalat, hogy nem szerettünk egymásba, barátság extrákkal maradt. Nem mindenki egyforma, van aki így kezeli, van aki úgy.
szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 nálam nincs különbség a barátság és a párkapcsolat között, max az hogy máshogy hívom. A lánybarátaimat is szeretem.
szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De mennyi ideig csináltátok ezt?
szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9:12 ha nekem szólt a kérdés, kb másfél évig, utána kibékült a csaj az élettársával 😅.
szept. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!