Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az első anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első anális élményetek?

Figyelt kérdés
jó vagy rossz?
szept. 5. 11:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az egyik csajomat én dugtam seggbe először, azt mondta nem volt neki jó, de rossz se, de azt élvezte ahogy én élvezem és elélvezek a végén (finom anál volt csak, alig nyomtam pár centi mélyre és akkor síkosítót használtunk, ma már nyál is elég).
szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem hamarabb volt popsiba(13)mint punciba. Hamar megtanultam élvezni. 18évesen volt elsőnek punciba.
szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
A farkamra tapadt egy kukoricaszem, azóta nem próbáltam
szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
13 fujj 💩
szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nagyon jó. Kívántam is meg hetekkel korábban már elkezdtük hozzászokatni a popsim. Minden szex alkalmával kinyalta a párom, picit bedugta az ujját. Aztán mélyebbre dugta és gyakran ujjazta a popsim szex közben. Aznap pedig sokáig nyalt ujjazod gyengéden majd jó sok síkosító és óvatosan hatolt be. Feszített az elején de gyengéden mozgott és mikor hozzá tágultam már kellemes volt első alkalommal is.
szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!