Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők hány éesen volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők hány éesen volt az első análszex élményetek? Mióta vágytok/váytatok rá, mennyi idő után kezdtétek élvezni?

Figyelt kérdés
24 éves, análszűz lány vagyok, de már nagyon izgat a gondolat, csak van bennem egy kis félsz is azért.

2020. máj. 28. 01:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Hibákért bocsi!

*évesen, *vágytatok

2020. máj. 28. 01:13
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Talán először 16 évesen próbálkoztunk az akkori barátommal. De nem volt tapasztalata neki sem és fájt nagyon, nem tudta hogyan kell ehhez nekiállni. Aztán hagytuk is inkább. Nem jött be, nem értettem mi lehet ebben jó.. Azután legközelebb 18 évesen jött fel újra, mikor egy idősebb tapasztalt férfival jártam össze. Megkérdezte próbáltam e, esetleg vele lenne e kedvem. És mondtam h oke bar meg nem nagyon van tapasztalatom de benne biztam szoval igent mondtam. Ő nagyon figyelmes volt, felizgatott, tágított, óvatos volt és szinte magától becsusszant:D meg is lepett, főleg hogy elég nagy mérete volt. De ennyit számít a megfelelő rákészülés! Utána csak olyan partnereim voltak akiket nem izgatott az anál, nem volt igényük rá. Viszont én elkezdtem élvezni, jó érzés nagyon. Brutálisan felizgat. De nem nagyon tudtam megélni ezt senkivel, csak 1-1 alkalommal de nem akartam erőltetni senkinél. A legutóbbi kapcsolatomban volt hogy a srác szerette úgyhogy csináltuk is rendszeresen. Én nagyon élvezem, néha jó ha ott érezhetem a partnerem. Kicsit bennsőséges érzés is amiatt mert 'tiltott gyümölcs' feelingje van és azt érzi a pasi is meg te is h ez valami különleges dolog amit megadsz neki. Én sub vagyok szóval imádom ezt érezni hogy a testem bármelyik porcikáját a rendelkezésére bocsájtanám a partneremnek, megtehet velem bármit amit akar... nekem az anál is ilyen kicsit. Nyilván emellett nekem is nagyon jó érzés.

Neked azt tanácsolom hogy ha érdekel ne félj kipróbálni. Szerintem mindent ki kell próbálni legalább egyszer a szexben:D aztán eldöntöd tetszik e. De nyitottnak kell lenni, lehet életed legjobb élménye lesz.

Mindenképp figyeljetek oda a síkosításra azon sok múlik és a tágításra. Ha előtte izgatja a popsi lyukat, megujjazza óvatosan, sokkal könnyebb és alig lesz kellemetlen. Sőt pl ha anal plug van benned szex közben akkor az tágít és ha a helyére teszi be a pasi a farkát nem fog fájni egyáltalán és finomkodni se kell mert be fog csusszanni;) én ezt imádom, úgyhogy sokszor volt az hogy a popsimban a plug, szexeltünk aztán a végén mehetett simán popsiba minden kellemetlenség nélkül. Ennek az a plusz előnye, hogy mikor a puncidban van a pasi akkor is érzi a fenekedben lévő plugot és szűkebb lesz a punci. Intenzívebb érzés lesz neki;) De ha elsőre nem akarsz ilyet akkor megfelelő izgatás ujjazás síkosítás és nagyon lassan hatoljon be, de tényleg miliméternyit mozgassa csak szép lassan. Akkor jó lesz;) hajrá!

23N

2020. máj. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Még nem volt mert a pasim undorodik tőle, de nagyon vágyom rà. Néha szex közben elkèpzelem hogy betolja, ilyenkor el is èlvezek.
2020. máj. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es: Köszi a részletes útmutatót, nagyon hasznos. Ez az anal plug ötlet kifejezetten tetszik, bár talán elsőre tényleg nem dobnám magam a "mély vízbe". Még annyit megkérdezhetek, hogy milyen előkészületeket szoktál csinálni? Néhányan írják a beöntést, mások csak a szimpla mosakodást, nálad mi vált be?
2020. máj. 28. 01:35
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
#1 vagyok: bevallom én nem csináltam soha beöntést. Max arra figyeltem h elvégezzem a nagy dolgom előtte. Úgy azért ideálisabb. Én nagyon élvezem ha nyelvvel is izgatja a pasi a popsilyukat, úgyhogy alaposan megmosom mindig magam ott is, picit ujjal be is nyúlok, de ennyi. Mást sosem csináltam (de mindenki eldönti neki hogy gusztusos). Nekem egyetlen pasi se hozta szóba vagy kérdezett rá hogy csináltam e pl beöntést vagy hasonlók. Aki szereti az anált szerintem 'vállalja a kockázatot' ami ezzel jár:D tudja hova rakja be
2020. máj. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. máj. 28. 01:42
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

A párommal 18 évesen csináltuk először. Mindkettőnknek egy új dolog volt, amibe beletanultunk. Vásároltunk segédeszközöket a jobb-egyszerűbb tágítás érdekében. Plugot több méretben, dildot, anal síkosítót és vibrátort is a megkívánt hatás érdekében. Beöntést volt, hogy csinált de volt, hogy nem. Semmi baj sem volt nélküle sem.

A nagy péniszem ellenére relatíve gyorsan kitágul és könnyen becsúszik a tágítás után.

Ilyen nem volt nála, hogy mikor kezdte élvezni, mert már a legelső alkalmat is élvezte. Igaz, nem csináljuk sűrűn, havonta egyszer kb.

Az anális szexet pedig mostanába egyre többször Ő hozza fel, nem pedig én.

22/F

2020. máj. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
14 éves voltam, de már előtte maszturbáltam a popsiba is és nagyon izgatott a dolog, hogy végre megtörténjen és nem csalódtam azóta sem.
2020. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gréti18/L ***** válasza:
100%

Szia! én 12 éces voltam. egy olyan emberrel történt akiben nagyon megbíztam de nem ment könnyen . Fájt de elviseltem.

Síkosítót hasznalt és azóta sok alkalommal volt és kb a 4. vagy 5 alkalommal mar el tudtam annyira lazítani hogy nem fájt. Azért szeretem mert a pasik im ádják. ha szeretsz valakit engedd meg neki


18/L

2020. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kb.: 16 voltam amikor análszexben volt részem, de már előtte is izgattam magam ott (12 éves voltam ), nekem nagyon jó, szeretem imádom, teljesen oda vagyok érte és élvezem is nagyon.
2020. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!