Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legjobb anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb anális élményetek?

Figyelt kérdés
Nők es férfiak válaszát egyaránt várom.

2021. jún. 27. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mikor először hatoltam be, aztán mikor először sikerült tövig - pedig nem kicsi -, és mikor először élveztem bele. Mindezt megfejelve mikor először nyaltam ki.
2021. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Megdugtam Julit,a kedvesem.


23/f

2021. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Amikor először csináltam hátsóba elölről, misszionárius pózban, felpolcolt popsival. Mind a ketten hatalmasat élveztünk.
2021. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Én még sajnos nem próbáltam, de nagyon izgat, ez most lányként lehet, hogy furcsa.

Itthon szoktam magamnak csinálni, ujjazom és van egy pici anál plugom is. Majd szeretnék rendelni egy közepeset és csak remélem, hogy majd valakivel ki tudom próbálni magát a popsiszexet is. :D

23/L

2021. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Amikor életemben először análoztam gumi nélkül és popsiban élveztem el
2021. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem is tudom melyik volt a leg jobb. Talán mikor első alkalommal csinált lány egy elég nagy felcsatolóssal. Nagyobb volt mint egy emberi méret és nagyon jó puhás anyaga volt. Óriási élmény volt. 25L
2021. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
A legjobb akkor volt amikor egy vibrátor a punciba rezgett és én a popsiba voltam! Fantasztikus érzés volt!!
2021. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt legjobb, párszor kipróbáltuk párommal, de semmi extra élményt nem nyújtott számomra. Marad a punci 🤷‍♂️ F
2021. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Gangbang szexnel volt a legjobb analis elvezetem. N
2021. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Mikor először voltam 3 pasival és ketten voltak egyszerre a popsimba, 1 a puncimba és szinte egyszerre élveztek óvszer nélkül belém, akkor olyan őrületes orgazmusom volt és baromi hosszan, hogy az összes erő kiment belőlem, konkrétan teljes eufória volt, ájulás szélén. De hihetetlen jó érzés volt, azóta sem éreztem csak hasonlót.


20L

2021. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!