Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos, amit a párom barátnője...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, amit a párom barátnője tett?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb társasággal voltunk nyaralni, aminek én és a barátnőm is részei vagyunk, a társaság nagy része az ő barátnőiből áll. Nem régen vagyunk együtt, kb 3 hete feküdtünk le először és ami azt illeti elég jól egymásra hangolódtunk. Nem lakunk együtt, igy nem tudjuk akármikor csinálni. Nyaraláson 3an voltunk egy szobában, mi ketten és párom egyik barátnője. Teljesen biztosak voltunk benne, hogy alszik, többször megnéztük és hát nekiálltunk szexelni. Szerintem diszkrétek voltunk, persze egy halkabb csattogás, vagy sóhajok nyilván előfordulhattak. Másnap kiderült, hogy csak úgy tett mint aki alszik és mindennek elhordott minket teljesen felháborodva hogy tuti nem alszik velünk többet és hogy micsoda dolog hogy nem bírunk magunkkal. Kb el is cseszte a nyaralás hangulatát ezzel. Pedig ha a legkisebb jelét is adja annak hogy nem alszik, nyilván leállunk. Jogos, amit csinál?

28F/28L



szept. 2. 22:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
És a párod hogy reagált?
szept. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, hogy zavarta őt.

Azt is értem, hogy az adott pillanatban nem tudott semmit reagálni, mert lefagyott. (Köhhintés, vagy valami)


Azt viszont nem értem, hogy miért nem hatszemközt beszélte meg veletek másnap reggel, normális hangnemben.

szept. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%
hangosan horkoló ember nincs a társaságban? rakjátok össze vele a barátnőt. két éjszaka, és könyörögni fog hogy visszajöhessen hozzátok, és észre sem fogja venni az ágyatok felől érkező egy-két halk sóhajt.
szept. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%

Sok eszetek nincs nektek, mint az állatok , csak úgy gondolkodás nélkül dugtok.!!!

Én már abba se mennék bele hogy egy szobában legyen velünk bárki, a gyereken kívül.

szept. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Laktam együtt másik lánnyal, így volt olyan, hogy én "aludtam" és olyan is, hogy szobatársam "aludt", miközben a másik a párjával szeretkezett.


Azért normális helyeken ez a kivétel, mert anélkül, hogy akinek a párja ott volt kérte volna a másik mindig kapcsolt és bejelentette, hogy "átmegyek a barátnőmhöz egy órára", vagy "leugrom a boltba, 9 előtt ne várjatok rám"...

Én legtöbbször sétálni mentem simán.


Az voilt a kivétel, mikor nem biztosítottunk a másiknak lehetőséget. Ilyenkor néha a másik jelenlétében is megtörtént, de ez pár alkalom volt 2 év alatt.

szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Suetonius ***** válasza:
64%
Én azt is el tudom képzelni, hogy este zavarba-, majd izgalomba jött, utána meg ismét zavarba jött - másodjára saját magától. És a reggeli performansza ennek köszönhető.
szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
11-es: Nyilván nem szeretné, ha emiatt megromlana a kapcsolata a barátnőjével, úgyhogy megigérte másnap reggel, hogy ez nem fordul elő többet és bocsánatot kért. Nekem persze négyszemközt elmondta hogy nem érti mi ez a nagy kiakadás azon, hogy 2 ember aki szereti egymást szexel :)
szept. 3. 08:59
 18/20 anonim ***** válasza:
29%
Hát akkor aludjon, ahol akar. :D
szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Azon, hogy szexel semmi. De azért 3 fős szobában ha már 28 éves letetekre nem tudtok egy nyaralást megszervezni úgy, hogy legyen saját szobatok nem illendő. Dugjatok délután amikor mindenki a standon van..
szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
74%
Így járt, szólt volna hamarabb! Esetleg kimehet, ha zavarja!
szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!