Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos, amit a párom barátnője...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, amit a párom barátnője tett?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb társasággal voltunk nyaralni, aminek én és a barátnőm is részei vagyunk, a társaság nagy része az ő barátnőiből áll. Nem régen vagyunk együtt, kb 3 hete feküdtünk le először és ami azt illeti elég jól egymásra hangolódtunk. Nem lakunk együtt, igy nem tudjuk akármikor csinálni. Nyaraláson 3an voltunk egy szobában, mi ketten és párom egyik barátnője. Teljesen biztosak voltunk benne, hogy alszik, többször megnéztük és hát nekiálltunk szexelni. Szerintem diszkrétek voltunk, persze egy halkabb csattogás, vagy sóhajok nyilván előfordulhattak. Másnap kiderült, hogy csak úgy tett mint aki alszik és mindennek elhordott minket teljesen felháborodva hogy tuti nem alszik velünk többet és hogy micsoda dolog hogy nem bírunk magunkkal. Kb el is cseszte a nyaralás hangulatát ezzel. Pedig ha a legkisebb jelét is adja annak hogy nem alszik, nyilván leállunk. Jogos, amit csinál?

28F/28L



szept. 2. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Ezt én se díjaztam volna.Ez milyen már?Ott fekszik mellettetek pár méterre.Lehetettek volna rá tekintettel.

Vagy bírjatok magatokkal vagy oldjátok meg máshogy.

szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Én sem néztem volna jó szemmel. Gondold a helyébe magad.
szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Suetonius ***** válasza:
30%
Lehet az volt a baja, hogy őt nem vettétek be.
szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem hisztics pitsa...

23L

szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Tök jogos. Miért nem tudtatok olyan szobát kivenni ahol csak ketten vagytok?
szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sajnos a szálláson egyetlenegy kétfős szoba volt, azt befoglalta egy másik pár. Ez jutott.
szept. 2. 23:43
 7/20 Suetonius ***** válasza:
63%
3#as vagyok: Komolyra fordítva a szót, ez olyan, mint amikor reggel szóvá teszik, hogy horkoltam, és ezért nem tudtak aludni. Másnap reggel ezen már nem lehet változtatni, akkor kellett volna szólni, hogy zavar... :)
szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Én mondjuk szóltam volna a helyében ott helyben ha zavar, és nem várom meg a másnapot. Ez így olyan mintha csak direkt azt várta volna hogy látványosan balhézhasson. Embere válogatja egyébként hogy kit zavar és kit nem.
szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Hisztis prűd picsa , nem is kéne ilyen barát .
szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Van, hogy adott szituban hirtelen nem tudod mit is kene tenned. 5-10 perc múlva, és nem beszélve másnap, már tudod, hogyan kellet volna lereagálnod. Lehet vele us ez történt.
szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!