Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most unatkozó férfiak vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most unatkozó férfiak vagy ijedt lányok írkálnak és tűnnek el folyamatosan? Legyen szó sugár kapcsolatos kérdésről vagy sima szex kapcsolatról, egy napot beszélünk, aztán eltűnnek. Általában találkozás előtt. Még úgy is ha ők írnak rám először.

Figyelt kérdés
szept. 2. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne ragaszkodj, tapadj semmilyen jelenséghez, rengeteg szenvedést megspórolsz magadnak.
szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért jövök ide, hogy fejlődjek! A sugár kapcsolatról fingom sincs, mi az?
szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem írnak vissza. 1-2 nap eltünnek. Még olyan is volt, hogy 4 mondtat után eltünt 😂. Pedig ő volt idősebb vagy 12-13 évvel.

De olyan is van , aki mindennap elküldi ugyanazt a mondatot már vagy 10 napja 🤣, na vele sehová se lehet haladni. Mintha mindig elfelejtené, hogy ezt már írta.

Bírom a lökött férfiakat, de ez már nagyon gáz.

szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Aaaaah, sugar,

Aaaah, honey-honey.

You are my candy girl,

And you've got me wanting you.

szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Rám legutóbb azért írt rám egy állítólagos lány, mert valahol egy zárójeles megjegyzésben leírtam, hogy M-es a fqszom és L-es a makkom. Hogy az milyen jó volt a puncijának, ha nagy makkú pasival volt dolga, és sajnos a mostani barátjának nem olyan.

Folyt-folyt a beszélgetés részemről mindenféle nyomulás nélkül, csak a tapasztalataira meg a véleményére voltam kíváncsi, aztán pikk-pakk még aznap eltűnt, azóta se válaszolt.

szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy közbeszólok, de olyan férfiak írnak, akiknek a harmadik kérdése már az, hogy van testvérem? Én meg tök normálisan megírtam, hogy bocsi, de ilyen semmilyen beszélgetésre nem vagyok kíváncsi. Azt is meg lehet érteni, hogy az emberek nagyrésze nem azért van itt, hogy privátba flörtölnön a másikkal. Ha neked az a második kérdésed, hogy "kapcsolat vagy alkalmi érdekel?", akkor aki csak kérdéseket és válaszoakt jött olvasni, az nem fog veled foglalkozni. Nem bunkóságból írom, de magamból kiindulva nem hiszem, hogy itt a nők nagyrésze szexet vagy kapcsolatot keresne.
szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os, nem arról van szó ha valaki ignorál vagy esetleg azt írja hogy nem érdekli. Hanem arról hogy Ő ír rám hogy érdekli, beszélünk, megbeszéljük a találkát és aztán eltűnik és soha többet nem elérhető.
szept. 2. 13:03
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Azért nem hiszem, hogy lányok olyan sűrűn írnának rá itt férfiakra. Most az, hogy egyszer előfordult, nem kell általánosítani.
szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a lányok nem csak itt ilyenek, hanem minden platformon. Szokj hozzá, sajnos ez az igazság.
szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Rám meg nem is írnak.
szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!