Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nőknek a kedvét nem veszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőknek a kedvét nem veszi el a szopástól az a tudat, hogy a párjuk nem lenne velük, ha nem csinálnák?

Figyelt kérdés

Teljesen más egy olyan partnerrel, akinél tudom, hogy nem a mellettem maradás kitétele. Amint bekerül a képbe a tudat, hogy kötelező, rosszul leszek. Ez normális reakció?

(Nem, én sem várom el a nyalást, örülök, ha valaki megteszi nekem odaadásból, de jól megvagyok nélküle.)



szept. 2. 02:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A szex másik alapköve, hogy ne várjak el olyasmit, ami a párunkból undort vagy ellenérzést vált ki. Ha amúgy szeretem, ez ne legyen fontosabb nála. Ha az, a pasi érdeke is, hogy sürgősen keressen mást, akivel passzol. De a zsarolás a szexben (sem) megengedhető.
szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Miért lenne rossz dolog, ha valaki szereti ezt és szeretné, ha megélhetné?"


Kérdés, hogy ezt a gondolatmenetet meddig vagyunk hajlandóak elvinni. Mert oké, hogy a szopás a mai közmegítélésben nem extrém, de konkrétan bármire rá lehet húzni ugyanezt, a kaksiszextől kezdve a véresre verésig, "ez a vágyam" alapon (itt most arra gondolok, hogy az az elszenvedő fél, aki kéri). Ha csak olyan partnerrel vagy képes boldog életet élni, aki mindent pontosan ugyanúgy vállal az ágyban, ahogyan az téged izgat, ha minden egyes fantáziád megélése olyan szintű prioritás, hogy rámegy a kapcsolatod, ha a másik nem vevő rá, akkor is, ha alapvetően jó a szex, akkor bocsánat, de nem párkapcsolat való neked, hanem prostituált. Támadóan hangozhat, de nem annak szánom, ez az őszinte véleményem erről az embertípusról.

szept. 2. 16:19
 13/18 anonim válasza:
76%
De igen, elveszi a kedvem, hogy elvárás. Meg az is hogy úgy akarja, hogy nincs rendesen megtisztálkodva. És ha nem akarom, veszekszik napokon duzzog, fenyeget, hogy megcsaljon.
szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

#12

Nyilván itt nem extrém esetekről van szó.

Nem mellesleg meg felnőtt emberek tanulják már meg megkeresni a saját érdeklődésű partnert.

Egy élő példa ha engem vonz a bdsm világa akkor nem olyannal fogok kapcsolatba keveredni akit ez nem érdekel vagy netán taszít.

Ez pedig igaz mindenre.

Jaa csak hát ugye itt jön képbe, a sok szöveg, "de olyan jóképű", "kigyurt", "micsoda teste van"

Stb stb.

Majd valahogy lesz de a lényeg jól néz ki.

szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#14 én nem ezeket az érveket szoktam hallani, hogy kigyúrt stb. Hanem hogy de ettől függetlenül szereti és jól elvannak.

Elhiszem, hogy a férfiaknak rohadt fontos a külső és a szex (talán ebben ki is merül, mit akartok egy nőtől), de a nők kicsit másképp vannak bekötve, mint ti.

szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

Ez a baj az elvárásokkal, hogy csalódást okoznak. Sosem vártam el a szopást, de tőlem se várjon el senki semmit. Ami őszintén jó célból jön az úgyis az igazi ami meg kényszerből az sosem lesz igazán jó. Aki érti érti aki nem az nem.


Ha te ezt nem szereted csinálni annak is oka van. Viszont az, hogy ezt kvázi kényszerítik az már nem jó. Ott már a másik fél visszaél a helyzettel. Ez hosszú távon rengeteg frusztrációhoz elnyomott érzéshez vezet ami valamikor valahol ki fog törni.


Mióta vagytok együtt? Ér ez a pasi annyit, hogy így is vele maradj? Jó magadat megalázni ezzel?


45F

szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%

#15

Pont hogy általában a nők azok kik külsőségekre mennek először.

Nem véletlen van annyi haldokló kapcsolat, a lényeg instán a képeken meg a karácsonyi fotókon jól mutasson mellettem. Aztán hogy kihasznál, aláz minden nap majd lesz valahogy.

szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy te ilyen nőkkel jössz össze, az már nem az én hibám.
szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!