Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nőknek a kedvét nem veszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőknek a kedvét nem veszi el a szopástól az a tudat, hogy a párjuk nem lenne velük, ha nem csinálnák?

Figyelt kérdés

Teljesen más egy olyan partnerrel, akinél tudom, hogy nem a mellettem maradás kitétele. Amint bekerül a képbe a tudat, hogy kötelező, rosszul leszek. Ez normális reakció?

(Nem, én sem várom el a nyalást, örülök, ha valaki megteszi nekem odaadásból, de jól megvagyok nélküle.)



szept. 2. 02:53
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, én sem szeretem, ha az ilyesmi elvárásként merül fel.
Nő vagyok, nem megy el a kedvem, mert ez egy teljesen normális elvárás.
Férfi vagyok, kíváncsiskodom.
27 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

Próbáltál olyan kérdést össze hozni mint ami itt divat a kis csicskáknál.

Akik ilyeneken agyaltok , sose lesz normális szexuális életetek.

szept. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szakítanék, ha a párom nem szeretné csinálni. Én férfiként meg az análért nem vagyok oda. Mindenkinek egyéni, hogy mi az, amit szeretne és amit nem.
szept. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván amelyik nő nem szereti az órált, az egy rossz beidegződés. Netán otthonról hozott rossz nevelés. Illetve még lehet, hogy egy rossz élmény.

Nekem több női partnerem volt akinél nagyon sokáig tartott eljutni addig, hogy orálozzon.

A végén a fentiek valamelyike mindig kiderült.

A legtöbbször egy partner okozta rossz élmény a gond mondjuk, ahogy észre vettem.

szept. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt még, hogy nem akarták.
szept. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Hót mind1, mind alárendelődik a pasinak. Ha nem emiatt, akkor az anál-, a manika-, vagy más miatt.
szept. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokan félreértik. Nem arról van szó, hogy a nő nem szeret orálozni, hanem hogy rosszul érinti, hogy ez egy elvárás a férfi részéről és tudja, ha nem lenne orál, akkor a férfi lelépne.


Én imádok szopni, de a kapcsolatot ne tegye ettől függővé, az már rég rossz.

szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Ha ez elvárás és szakítási ultimátum, akkor a pasi szopógépnek tartja a nőt és ott nincs szeretet. Akkor ez fő probléma, de ott a női önbecsülésnek kellene dolgoznia.
szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Èn férfiként soha nem kértem a már most feleségemet erre. Ha akarja csinálja ha akarja nem... de inkább nem erőltetem, mert nekem az inkább megaláztatás smint egy jó érzés. Lehet ezért le leszek pontozva.
szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Miért lenne rossz dolog, ha valaki szereti ezt és szeretné, ha megélhetné? Miért baj, hogy ha van valakije és nem akarja, hogy kimaradjon ez? Olyan ördögtől való?

Szerintem sokkal önzőbb az a hozzáállás, hogy "mi az, hogy akarja/szeretné, akkor már nem is jó, ő csak ne akarjon semmit"...

Ha akarná/szeretné, akkor miért is nem lehet úgy hozzáállni, hogy akkor figyelek erre és csinálom neki, hagy örüljön? Sőt megkérdezem, hogy szeretné, és örülök, ha boldog velem. Ezek a vágyak megélése hozzá tartoznak a boldogsághoz.

Amúgy meg megmérgez bármilyen (amúgy jó) kapcsolatot, ha nem tudja megélni valaki a vágyát. Tehát nem az van, hogy megzsarolja a férfi a nőt, hanem, hogy megrontja a kapcsolatot a vágyakozás, ami nyilván idővel oda fog vezetni, hogy másfelé fog keresni, hiszen boldogtalan. Nem pedig rossz, gonosz ember.

Amúgy meg, bárcsak ennyi lenne mindenkinek a preferenciája... mert ez tök normális azért, és érthető.

szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

#9

Teljesen korrekt és jogos írás volt. Nyilván a szex egyik alap köve, hogy örömet okozzak a másiknak. Nyilván itt nem szélsőséges esetekre kell gondolni.

De például a partnerem sincs oda meg vissza az anál szex miatt.

Nem rossz neki, de elvan nélküle, igazából számára egy semleges érzés.

De tudja hogy én szeretek ott elmenni, így van mikor lovaglás közben át teszi és így végez ki. Kérés, unszolás, zsarolás, és mindenféle kényszer nélkül.

szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!