Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkezdtem masszőrhöz járni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem masszőrhöz járni normális masszőrhöz, a következőt vajon lehet kérni, jó ötlet egyáltalán?

Figyelt kérdés

A fájdalmam tényleges hónapok óta főleg a derekam.

Már 4. alkalommal mentem hozzá.


És valóban hasznos.


De ott kiderült, hogy nagyon érzékeny is vagyok, szinte jól esően beleremeg a lábam is, és nem tudom lehetséges e de orgazmus közeli állapotnak érzem.


Legszívesebben azt kérném, hogy még ott folytassa vagy 10-15 percig , ugye nem értené félre?

Mert a lábamat tuti látja.


Viszont sehol máshol nem vagyok a hátamon ilyen érzékeny.


szept. 1. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem értene félre, és tudná, hogy orgazmust akarsz. Kérdés, hogy ő akar-e happy endet adni.
szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem minden masszőr (nem minden nő) k.rva.


Kérj k.rvától akkor masszázst.

szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

k.rva?


Nő vagyok bocsi.

szept. 1. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha képzett masszőr akkor látnia, tudnia kell. Ha egy csinos/átlagos nő vagy akkor kérheted nyugodtan, hogy folytassa :)

(a városi legendákkal ellentétben NEM lehet mindenkit orgazmusig masszírozni, nálad egyedi oka van, valószínűleg egy folyamatos inger alatt álló idegszáll okozza a dolgot, ami masszírozásnál további ingerületeket kap)

szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Majd rámarkol a nunádra. Akkor lesz csak orgazmusod a javából
szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki olyan érzékeny.


De igen vannak pontok amik bizsergést okozhatnak, igen van, hogy egy apró pont egy idegszál ahogy #4 írja.


Ezek alapján igazi masszőrről van szó. Nem hinném, hogy orgazmusig eljuthatsz így.


De ha jó érzés kérheted. Vannak akik csak a váll részen kérnek fél órát, vagy csak a deréknál. Számára nem lesz furcsa az sem ha azt kéred h csak a derekadnál masszírozzon.


Nem te vagy az első aki szeretne többet a masszőrétől, sokan átesnek a másik oldalra.


mint kb. a pszichológusnál néhányan, vagy túlgondolják a kedvességet és a figyelmet.

szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A masszőröd nő vagy férfi?

Én a masszőr helyében igencsak zavarba jönnék, ha valaki azért járna hozzám, hogy az erogénzónáit fedezze fel velem... Ha nem erotikus masszázsról van szó, akkor oké, de úgy gondolom, ez egy sima masszázs volt.


#4 ez viszont mi, hogy ha csinos, akkor kérheti? :D most ez komoly? Ha csúnya akkor nem? Gondolom férfi vagy...

szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tőlem bármilyen nő kérhetné, hogy orgazmust szeretne átélni. Én meg megteszem, amit tudok és emberileg lehetséges, persze orgazmust nem tudok garantálni, de azt igen, hogy szex nincs.
szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!