Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A társadalmi előítéletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalmi előítéletek miatt fojtom el a vágyaim?

Figyelt kérdés

Imádom a szexet! 16 éves korom óta szexelek és csak akkor érzem jól magam, ha minden nap tudok szexelni, akár többször is. Sajnos többször szembesültem már vele, hogy a buta emberek mennyire rosszindulatúak és lekurwáznak meg ribanzoznak csak mert meg akarom élni a vágyaim. Azt hittem nem számít idegenek véleménye, de amíg én is a társadalomban élek addig számítani fog hogy ki mit gondol és mit mond (főleg a hátam mögött).

Ma ott tartok, hogy inkább a barinőm tesójával és egy szomszéd fiúval dugok napi szinten, így nem kerülnek képbe idegenek. Pedig sokszor fog el a vágy, ha meglátok egy jó pasit, főleg ha látom hogy én is tetszem neki. Legszívesebben azonnal leteperném, de félek a következményektől. Bulikban sem merek már pasizni mert mindenki károg, köpköd, rosszindulatú! Három-négy éve simán dugtam egy buliban három pasival, és akkor ezt minden fél csak egy jó bulinak tekintette. Ma egy ilyen után mindenki lekurwázna.

Nem tudom miért változtak a dolgok ennyire negatív irányba, de ez nagyon lehangoló! Nem merek ismerkedni, pedig nagyon akarnék!

Tapasztalja ezt más is? Lányok ti hogy oldjátok meg ha dugni akartok?


aug. 31. 13:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj,sz@rok a tàrsadalomra úgy élek ahogy nekem a legjobb!
aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet, ezzel nem tudsz mit kezdeni.


Nincs bajom azzal ha nő szexel, azzal se ha több pasival volt már és azzal se ha valaki nem monogám alkat.


Azzal viszont neked lehet bajod ha nem ismered a mértéket és a határt.

aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 akkor az legyen az ő baja. :)
aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

13-as


Igen, ezt írtam

aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is más vagyok neked úgyhogy az én vélemenye is számitson.


Élj úgy ahogy neked tetszik,dugj annyi pasival amennyivel csak jólesik.

A te életed neked legyen fontos!

aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz másokkal!

Élj úgy, ahogy jól esik! Ezt férfiként írom.

A k.rva az, akinek fizetnek a szexért.

szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Véletlenül találtam ezt a kérdést. Érdekes az élet, engem azért ítélnek el mert nem szexelnek téged azért mert sokat. Ne foglalkozz másokkal, ez a te életed nem az övék.
szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!