Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A társadalmi előítéletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalmi előítéletek miatt fojtom el a vágyaim?

Figyelt kérdés

Imádom a szexet! 16 éves korom óta szexelek és csak akkor érzem jól magam, ha minden nap tudok szexelni, akár többször is. Sajnos többször szembesültem már vele, hogy a buta emberek mennyire rosszindulatúak és lekurwáznak meg ribanzoznak csak mert meg akarom élni a vágyaim. Azt hittem nem számít idegenek véleménye, de amíg én is a társadalomban élek addig számítani fog hogy ki mit gondol és mit mond (főleg a hátam mögött).

Ma ott tartok, hogy inkább a barinőm tesójával és egy szomszéd fiúval dugok napi szinten, így nem kerülnek képbe idegenek. Pedig sokszor fog el a vágy, ha meglátok egy jó pasit, főleg ha látom hogy én is tetszem neki. Legszívesebben azonnal leteperném, de félek a következményektől. Bulikban sem merek már pasizni mert mindenki károg, köpköd, rosszindulatú! Három-négy éve simán dugtam egy buliban három pasival, és akkor ezt minden fél csak egy jó bulinak tekintette. Ma egy ilyen után mindenki lekurwázna.

Nem tudom miért változtak a dolgok ennyire negatív irányba, de ez nagyon lehangoló! Nem merek ismerkedni, pedig nagyon akarnék!

Tapasztalja ezt más is? Lányok ti hogy oldjátok meg ha dugni akartok?


aug. 31. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj, nyugi. :)
aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne mással foglalkozzál , hanem azzal , ami neked jó .
aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2

De ez kevés. Nem barlangban élek hanem emberek között és amíg így van addig számít hogy a többi ember mit gondol a társadalom egy tagjáról!

aug. 31. 14:05
 4/17 Indián Srác ***** válasza:
70%

A felnőtt lét velejárója, hogy nem foglalkozunk azzal mit gondolnak mások arról, hogyan éljük az életünket. Erre a pontra el kell jutni.

Jogod van úgy élni az életed ahogy neked tetszik, ahogy neked jó. Azt viszont nem várhatod el senkitől, hogy ugyanazt gondolja adott dologról, mint te. Bármi olyat teszel ami megosztja a társadalmat, annak elkerülhetetlen velejárója, hogy lesznek akik bíztatnak, egyetértenek veled, lesznek akiket hidegen hagy és lesznek akik majd ítélkeznek feletted és le akarnak róla beszélni. Mindegy miről van szó, ez általánosan minden megosztó dologgal így van.

Neked jogod van élni az életed ahogy szeretnéd, nekik joguk van a véleményükhöz, neked pedig jogodban áll sz@rni a véleményükre. Próbálj meg élni mindegyik jogoddal!

aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fojtom el a vágyaim. Teszek rá ki mit gondol, a többség úgyis csak irigységből mondja amit mond...

26N

aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 ellentetes dolgokat gondolhatnak mas emberek szoval ez inkabb tarsadalom kedveben jarasnak tunik

de olyan nem letezik


valaki azt varja el hogy szuz maradj stb.

mas meg hogy sorba csinald 3 al tobbel is

aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Nincs veled semmi baj.. a társadalommal van.. nemkicsi.. tojni a képmutatókra.. ha mérlegre teszed hogy ki jár jobban.. a károgók, akik egész nyomorult életükben mindent úgy csináltak hogy "mások ne szóljanak meg.." vagy aki tojt a külvilág véleményére, és élvezte az életet, na melyik volt boldogabb? Én se akarnám sírfeliratnak hogy "magát mindig mások értékrendjének rendelte alá.." Jobban hangzik az ha nem maradt kipipálatlan tétel a bakancslistámon. :D


Élhetnél te szent szűzként is, akkor nem lekurváznának ugyanezek a hátad mögött, hanem te lennél a témájukban a "bhaszatlanfapicsa".. Szóval élj ahogy akarsz, kúrj akivel, ahánnyak csak akarsz ahogy és ahol csak akarsz.. hidd el, te leszel a boldogabb. a károgók meg savanyodjanak magukban. :)

aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

" Három-négy éve simán dugtam egy buliban három pasival "

Ez egyáltalán nem a szex szeretetéről szól nálad amit te csinálsz.

Aki szeret szexelni annak van egy állandó partnere és ha össze csiszolódnak , na akkor lehet jóket és kiadósakat szexelni.

EZ amit te csináltál hogy csak gyorsan megdugtak , gondolom a budiba , te nem elégültél ki és ezért hajtottad a következőt.

Na meg ha egyszer szedsz össze valamilyen betegséget akkor majd fogod te átkozni magad.

aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindig kielégülök, egy menet alatt többször is. De amikor párom van, akkor is vágyat érzek mással szexelni! Tehernek és nyomásnak érzem, ha valaki azt várja el, hogy mással ne szexeljek! Betegséget meg soha nem szedtem össze.
aug. 31. 14:44
 10/17 Indián Srác ***** válasza:

#9

Akkor nyitott kapcsolat való neked. Másik lehetőség, hogy egyszerűen szeretnéd kiélni magad még. Hát tedd nyugodtan! Amúgy tele a GYK kiéhezett, perverz nyomikkal. Szóval lesz rád kereslet itt bőven. Buliban pedig aki szingli és nem b*zi, az nem fog visszautasítani egy jó nőt ha nyomul rá.

aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!