Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése. Kivel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése. Kivel? Hogyan?⬇️

Figyelt kérdés
Engem kissé zavar hogy még megvan. Körülöttem kb. mindenki elveszítette már és néha azt is hallgatom hogy ilyen korban ez "gáz". Kicsit én is szeretném már azért elveszíteni. Adódott is egy srác aki aztmondta hogy segítene ebben, már vagy egy hónapja szintehogy könyörög érte. Viszont kapcsolatot nem akar velem, énmeg azon gondolkozom hogy benne lennék, de lehet van aki ezt jobban "megérdemelné" (szüzességem) mint csak egy egy alkalmas srac (úgy tudom sokat jelenthet ez a srácoknak). Szóval tanácsokat/tapasztalatokat fogadok🥲 18/L

#szüzesség #első alkalom #szüzesség elvesztése #Mikor vesztetted el #Hogyan vesztetted el #Szerelem nélküli sex
aug. 29. 09:37
1 2
 11/14 gergelice16 ***** válasza:
#9 Én úgy értelmeztem a leírást, hogy a társadalmi nyomás miatt érzi, hogy el kell veszítenie (habár nem akarja), de így újra olvasva, tényleg igazad lehet. Bár én még mindig úgy gondolom, hogy ha nem lehordjuk őt, hanem tanácsot adunk, akkor még van esélye normális döntést hozni.
aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon hasonló helyzetben voltam tavaly én is. Az egyik barátnőm megismertetett azzal a pasival, akivel elvetette. Nem bántam meg, sőt, nagyon pozitív élmény lett az első és szinte nem is fájt. Ne foglalkozz azokkal, akik le akarnak szólni emiatt! Szorítok neked🙂
szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 gergelice16 ***** válasza:
100%

#12 Akik le akarják szólni, azokkal tényleg ne foglalkozzon. Ennyivel egyetértek. A többivel nagyon nem. De téged is hiába győzködnélek, mert még túl fiatal vagy, nem volt igazi, mély kapcsolatod, ahol önmagadért szeretnek, így nem értheted meg a szűzesség értékét. Valószínűleg egyáltalán nem látod, hogy a szexnek lelki oldala is van, ezért észre sem vetted, mennyit rombolt ez a személyiségeden. Vagy lehet észrevetted, csak könnyebb, ha tagadod, hogy hibát követtél el, mert így nem kell szembenézned a következményekkel (most még).


Kérdező, nem akarok beleszólni a dolgaidba, te döntöd el, hogy mit akarsz. Hihetsz a tapasztalt felnőtteknek vagy az utóbbi hozzászólónak is. Úgy érzem, felnőttként teljesítettem a kötelességemet azzal, hogy figyelmeztettelek, a többi már rajtad múlik.

szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Tele van jóakaróval ez az oldal mert mert ugyanezt ìrtam mint az utolsó csak nyersebben és lepontoztak 😄
szept. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!