Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Feleségem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Feleségem nem szeret szopni! Igen 10en x éve nem sültem el női szájban. Boldogok vagyunk együtt! Kényszeríteni nem akarom. Én imádom nyalni akár orgazmusig ! A vágyamról tud! Beszélgetünk sokat szexről vágyakról. Az ondóálagátnemszereti

Figyelt kérdés
Már a testén elviseli szeretgeti. De én nem tudom hogy mit csináljak néha a punciba nem tudok durranni mert nem tudom... Na ilyenkor marad a szenvedés vagy? Ötletek?

#orális #gátol #Vágysz rá #Nem teljesül
aug. 28. 20:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
61%

20-as vagyok *csaj.

Öreg én sem vagyok, csak már nem vagyok 20 éves. Bocsi, különbség.

Csak azért ha néha itt olvasgatok, mindenki azt írja, hogy lenyelni, hát az alap. Csak kapkodom a fejem, azért a mi korosztályunkban egyáltalán nem alap.

aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
29%

Senki nem szereti de csinálják.(női sors) megtartás miatt csak. Meg pl pénzért is ugy is tesznek mintha élvezet lenne.


Nem egy exem után en is már ott tartok hogy en ezt befejztem. Egyszerűen nem érte meg ennyit áldozni egyiknek se.

aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
62%

En szeretem csinalni, neha az is belefer, hogy lenyeljem, de ez nagyon kedv meg higienia fuggo.

De alapvetoen en sem szeretem az izet/allagat/szinez/szagat.


25N

aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
56%
Az van hogy a ráérősebbek rászabadultak a tikktokkkra és telenyomták muszáj az orál mindenhogy mert meghalsz videókkal. Ugyanez filmekben is. Sok kisfarkú, meleg, vagy deviáns aki nem érti mi a jó a férfi nő alap felállás szexben, mert nem érez semmit úgy, se érzelmei nincsenek, plusz valami anatómia se stimmel, érzékei tompák, kiélte magát a filmekben vidikben mint megmondóember, a sok birka meg követi. Beeeee
aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
73%

23.: Van olyan nő, aki szereti. Van, akinek izgató a férfi farkával ilyen közeli kapcsolatot teremteni, meg nem érzik undorítónak a spermát.

Megtartásból meg senki ne erőltessen magára olyan szexuális szokásokat, ami neki nem jó. Az a kapcsolat alapból rossz, ahol ez a folytatás feltétele.

aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
56%
Ha csak az a gond hogy nem akarja hogy a szájába élvezenek az azért nem olyan nagy probléma. Akkor kiveszed élvezéskor, vagy rögtön kiköpi.
aug. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
54%
Én is az idősebb korosztály vagyok, nő, és nem értek azzal egyet, hogy az én generációm nem szereti vagy nem engedi a szájba élvezést. A fiatalok között ugyanúgy ismerek olyanokat akik nem hajlandóak. Én imádom, és ez mindig is így volt, soha nem volt kérdés. Az sem zavar ha nem szól előtte, úgyis érzem a reakcióiból, hogy mikor fog elsülni. Van akinél szeretem az állagát és az ízét, van akinél nem. Az állag tud lenni nagyon sűrű, azt nem bírom, de az ritkán fordult elő. Az íze is lehet intenzív, de lehet kifejezetten finom is. Ha intenzív kicsorgatom a számon.
aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
28%

Azért, ha neked ez a vágyad, akkor illene neki megtenni, megszokni, nem olyan nagy kérés ez, vagy, ha ő nem akarja teljesíteni a vágyad, akkor legalább abba bele kell egyezni, hogy kurv_a vagy másik nő megtegye ezt neked.

Különben ez válóok.

aug. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
22%
Ez egyértelmű válás. Amelyik nő nem engedi szájába, az annyit is ér. Nem való feleségnek.
aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
46%

"De most komolyan, tényleg azt állítjuk, hogy ha valaki szeret valamit, akkor azt fordítva is kötelező megtennie? Pl ha szeretem az ujjazást, akkor nekem is meg kell ujjaznom egy nőt? És ha nem szeretném, akkor a pasimtól sem kérhetem ezt?"


Neeem, rossz irányból indulsz el. Nem azt állítja (akárki), hogy ha SZERETSZ valamit, akkor meg kell tenned a reciprokát. A másik fél szemszögéből indulj. Ha valaki olyat akar veled csinálni, amit UNDORÍTÓNAK találsz, akkor előbb csinálja meg ő.


Ilyenkor egyébként maga a kérés is mutatja empatikusoknak, hogy aki ilyet mond, az az adott aktust nem látja szexuálisan, csak undorítóan. Ez a lényege ennek. Ha nekem getzit kell nyelnem, neked is. Ha nekem kutyaszart kell ennem, neked is.


Mindenki gondoljon valamilyen aktusra, pózra, fétisre, ami egyszerűen annyira taszítja, hogy nullára lecsapja a libidóját. Na a feleségnek ez a szopás/sperma. Mindenkinek máshol van a határ.

szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!