Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Feleségem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Feleségem nem szeret szopni! Igen 10en x éve nem sültem el női szájban. Boldogok vagyunk együtt! Kényszeríteni nem akarom. Én imádom nyalni akár orgazmusig ! A vágyamról tud! Beszélgetünk sokat szexről vágyakról. Az ondóálagátnemszereti

Figyelt kérdés
Már a testén elviseli szeretgeti. De én nem tudom hogy mit csináljak néha a punciba nem tudok durranni mert nem tudom... Na ilyenkor marad a szenvedés vagy? Ötletek?

#orális #gátol #Vágysz rá #Nem teljesül
aug. 28. 20:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
62%
Szopjon le a kérdező férfit és nyelje is le. Majd akkor megtudja, hogy milyen különbség van punci nyalás és szopás között. Amúgy meg ha retkes, vagy valami miatt büdös a bré nem csoda, hogy leszopni se akar. 😂
aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen alapon akkor minden orált szerető nőnek ki kell nyalnia egy nőt? Wtfffff xD
aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
75%

Ha ez tizenx évig nem zavart, akkor most miért?

Ha mindig is ennyire fontos volt, akkor miert vetted el?


Amugy én is utálom ha a számba megy, a többi rendben. De ha sose szólna előtte, csak váratlanul telenyomná, bizony pár alkalom után én se kapnám be többet.

aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
37%

"lol "férfiak"

Ez egy férfi. Sok mas férfi van. Én se feminácik alapján vonom le a koverkeztetest a nőkre.

aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
22%

De most komolyan, tényleg azt állítjuk, hogy ha valaki szeret valamit, akkor azt fordítva is kötelező megtennie? Pl ha szeretem az ujjazást, akkor nekem is meg kell ujjaznom egy nőt? És ha nem szeretném, akkor a pasimtól sem kérhetem ezt?


Valaki magyarázza már el, mert kajak nem értem.

aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
74%
Én se értem, azt meg végképp, hogy akkor minek vette feleségül. Vagy ha már annyira, de annyira szereti akkor miért fontosabb a szájbaélvezés mint a felesége.
aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
45%

Nem jöttetek rá még hogy egy trollnak írogattok!


A kérdező azóta sem reagál.

aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%
Vannak valami angolnák akik megoldják neked, a tiktakkon láttam.
aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
41%

Én már idősebb vagyok, és az én generációmban nem volt divat ez a dolog, hogy a férfi a nő szájában ment el. Sokáig én sem engedtem a férjemnek, egyszerűen undorítónak tartom az ondó állagát. Előtte mindig abbahagytam, és kézzel fejeztem be. Ez neki így nem tetszik. Több férfi ismerőssel beszéltem az 50-es korosztályban, és ők ugyanezt mondták, a barátnőjük nem engedi. Egyik haverom azt mondta, hogy csak prostival élt meg ilyesmit.

Szóval akkor a mostani fiatalok már nagyon mások..

Mi odáig jutottunk, hogy hawk tuah. A csak nem véletlenül lett olyan népszerű, úgy látszik tudja, hogy mit szeretnek a férfiak.

Arra senki nem tudna kényszeríteni, hogy lenyeljem.

aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
64%
Én se nyelem le, nem is hagyom szájba, hajba pedig nem vagyok öreg. Undorító.
aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!