Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kipróbálnátok egy napra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnátok egy napra hogy milyen prostinak lenni ?

Figyelt kérdés
Ha egy napra lehetőséged nyilna, kipróbálnád ? Feltételezzük hogy senki nem tudja meg. Mit tennél ? Hogyan viselkednél,öltöznél fel ? Megpróbálnál sok kuncsaftot szerezni ? :D

aug. 28. 18:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Na, eldöntötted hogy mész Németországba?
aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem
aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak egy napra akkor igen, de csak mert izgalmas lenne szerintem. Tuti valami nagyon prostis külsőm lenne, mondjuk cicanadrág, hálós harisnya, meg magassarkú xD
aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
#3 Akkor mire vársz, rosszlányokra egy regisztráció és mehet is. Egy napig mindenki aki felvíh, hagyod hogy megdugjon. :D
aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
#3: nem kell ehhez rosszlányok, gondolom már most is kaptál itt egy csomó privát ajánlatot. Beállhatok a sorba? :)
aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltam, mert rá voltam szorulva!

Semmi különös, ki voltam elégítve és pénzem is volt.

Elég sokan megdugtak, de nem vált káromra, sokat tanultam belőle.

Most nem vagyok rászorulva.

aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Én csak akkor, ha még az univerzum is elfelejtené, kizárólag bennem maradna meg, akár mintha álmodtam volna az egészet. Mert amúgy érdekesen hangzik egy nap erejéig, de aligha van vagy lenne olyan, hogy egyetlen napig. Tudtommal a prostinak is sokféle változata van. Nem mennék oda idegenekhez csábítgatni őket.
aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem...
aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Max ha a nemi betegség is egy napig tart utána
aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
#6: csak kíváncsiságképpen: mit tanultál belőle?
aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!