Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Németországban prostituáltnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németországban prostituáltnak lenni megoldás lenne az anyagi gondjaimra ?

Figyelt kérdés

Nagyon tanácstalan vagyok. A barátnőm, akivel egy osztályba is jártam, már egy ideje Németországban van, és mindig azt mondja, hogy nekem is ki kéne mennem hozzájuk dolgozni. Nem köntörfalazok, ő prostituált. Azt mondja, hogy ott sokkal jobb, meg hogy egy lakásban dolgoznak, bordélyban vagy mi, nem az utcán, és ott minden biztonságosabb. De én nem tudom, hogy tényleg akarom-e ezt.

Ami miatt ezen gondolkodom az az hogy nekem amúgy sem könnyű az életem, anyukám meghalt pár éve, apámmal meg nem beszélek már régóta, nem is érdekli őt, hogy mi van velem. Egyedül lakom egy kis lakásban, és hát elég nehéz mindenre pénzt találni. Barátnőm mindig azzal jön, hogy mennyit lehet keresni kint, hogy egy hónap alatt annyit össze lehet hozni, amiből itt évekig nem lenne gondom. Azt mondja, hogy sok lány csinálja, és nekik megéri, és ez csak egy munka, nem kell túlgondolni.

Amúgy az is vonz, hogy végre vehetnék magamnak rendes cuccokat, szép ruhákat, meg amit csak akarok, nem kéne minden forintot beosztani. Mindig azt mondja, hogy nézzem meg őt, milyen szépen öltözik most, meg mennyi pénze van, és hogy nem kéne nélkülöznöm. De közben meg bennem van, hogy mégiscsak prostituáltként kéne dolgoznom, és nem tudom, hogy menne-e ez nekem.

Elmesélte, hogy hogy kell kinézni, ha oda megyek dolgozni. Azt mondta, hogy minden nap erős smink, meg műszempilla, mert ez kell ahhoz, hogy vonzó legyek. Azt is mondta hogy tűsarkú cipőt kell hordani, mert az tesz igazán, idézem:nőcissé, meg a tűsarkú és szexi fehérnemű meg is van szabva, tehát kötelező. Én néha próbálom elképzelni magam így, de nem tudom, hogy bírnám-e ezt minden nap. Nem vagyok benne biztos, hogy egész nap magassarkúban tudnék lenni, főleg, ha csak azért kell, hogy jól nézzek ki a munkához.

Azt is érzem, hogy a barátnőm nagyon nyomja ezt az egészet, és néha olyan, mintha nem is ő akarná, hogy én is csináljam, hanem valaki más mondaná neki, hogy beszéljen rá. Néha olyan stílusban ír amit még sose láttam tőle.Tudom, hogy van ott egy főnöke, és néha úgy érzem, mintha ő mondaná a barátnőmnek, hogy győzködjön engem. De nem akarom ezt kimondani, mert lehet, hogy csak én képzelem be. Csak furcsa, hogy ennyire erőlteti, mintha tényleg muszáj lenne nekem ezt megcsinálni.

Én meg csak itt ülök, és próbálom kitalálni, hogy mi legyen. Jó lenne a pénz, jó lenne végre nem azon aggódni, hogy miből veszek kaját, vagy hogyan fizetem ki a lakbért. Meg hát szeretnék én is olyan szépen öltözni, mint mások, nem csak turkálós cuccokat hordani. De közben meg ott van az, hogy ehhez prostituáltként kéne dolgoznom, és nem tudom, hogy tényleg képes lennék-e rá. Mindenki azt mondja, hogy ott ez egy normális munka, de én félek attól, hogy mi lenne velem, ha belevágnék.

Olyan nehéz dönteni. Azt mondja, hogy bárki csinálhatja, és hogy én is elég csinos vagyok hozzá, de én valahogy mégsem vagyok biztos benne. Nem akarok rossz döntést hozni, de az is lehet, hogy csak a félelem tart vissza, és kihagynék egy jó lehetőséget. Szóval most így vagyok, hogy nem tudom mit tegyek.

Ha van valami tanácsod, vagy csak elmondanád, mit gondolsz, azt nagyon megköszönném. Mert tényleg nem tudom, hogy menjek-e vagy maradjak.

Légszi ne szídjatok le, tudom hogy sokan lesznek hogy miért nem teszel mást, de ez nem olyan könnyű.



aug. 28. 12:11
1 2 3
 11/30 Antiszociális lény ***** válasza:
90%
#2-nél csak azt akartam írni, csak végül nem írtam le, hogy én is egyből erre gondoltam.
aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
72%

Lelkileg biztos rossz lenne az elején. De az a nő aki egyáltalán elgondolkodik ezen a munkán, ott már kijön a vére. Nem tudom eldönteni, hogy most minket, vagy magadat próbálod győzködni valamiről. De az az érzésem hogy te ezt már eldöntötted magadban.


Kint valóban "csak" munka, gondolj Amszterdamra ami legendás a piros lámpás negyedével. Viszont a dolog árnyoldala az az, hogy akkor is csak b*szatni kell magad, naponta többször, idegenekkel, akiket abszolút nem érdekel, hogy épp milyen lelkiállapotban vagy aznap. Tejelni kell a "főnöknek" mert akárki akármit mond, a prostitúció odakint is egy üzlet, ahol valaki hasznot húz belőled, tehát jattolnod kell.

Valójában, egy kérdésre kellene magadnak válaszolni.

Akarod e azt, hogy naponta alul felül f**al légy kitömve?

Ha nem akkor marad a jelenlegi életed, de lelkileg kevésbé visel meg a dolog.

Ha igen, akkor engedd el kicsit a női méltóságod és fogadd el hogy kortól és rassztól függetlenül használni fognak. Cserébe lesz pénzed, amiből vehetsz zsepit amibe belesírod a lelki bánatod.


Viszont azt is érdemes figyelembe venned, hogy ahogy öregszel, annál jobban csökken a vevői köröd. Egy 40+ os nőt simán lecserélnek egy friss 20as vagy 30as nőre. Tehát ez a munka után még jó eséllyel mást is kell majd dolgoznod, ha öregkorodra nem akarsz agymosott Fidesz szavazó kisnyugdijjas lenni.

aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%

"Nem tudom eldönteni, hogy most minket, vagy magadat próbálod győzködni"


Természetes, hogy saját magát. Nem neked és nem is nekem szól a fenti "állásajánlat". Rajtam nincs mit győzködni.

aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
51%
Ha tönkre akarod tenni magad, akkor hajrá! Testileg, lelkileg van 2-3 éved.
aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
63%
És mi volna, ha úgy oldanád meg az anyagi problémádat, hogy csökkented a költségeidet? Mondjuk lakásbérlés helyett szobát bérelsz.
aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%
Valaki felvetette a sugarbaby témát. Ha mindenképpen a testedből kívánsz élni, szerintem ez még mindig egy élhetőbb opció.
aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem felejtsd el ezt a németországi szart, drága!

Ott a puncs.hu, ha nagyon nem megy másképp.


25/L

aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%

Én nem akarlak elkeseríteni, de jók a megérzéseid. A barátnőd, ha beszervez valakit, akkor nem 10%-át tarthatja meg a keresetének, hanem pl. 15%-át.

Lefölözik ott a hasznot valakik, és csak azon kapod magad, hogy használják a tested idegenek bagóért, amit rendszerint ruhára és festékre költesz....Jól fontold meg mit csinálsz, mert egy életre tönkreteszed az életed! Szard le a barátnőt!

aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egy normális lelkületű nőt ez annyira tesz tönkre, hogy sosem lesz normális élete ez után. A pénz nem minden babám, tükörbe is kell tudni nézni minden nap.
aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem a lepontozást. Előttem ugyanazt írta 1-2 ember, mint én xD


17-es voltam.


Egyébként, annyit fűznék még hozzá, hogy gondolj a lelki egészségedre is! Lehet, ha belevágnál, egy idő után még rosszabbul éreznéd magadat. A pénz és a tárgyak jönnek-mennek.

aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!