Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van férfi prosti? Olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van férfi prosti? Olyan, aki megbízható?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés, tudom :')


7 évig voltam kapcsolatban, hűséges voltam végig.


Ezalatt az elején talán ki voltam elégítve, de évekig nem. Egészségügyi baja is volt az exemnek, meg elég önző is volt (tőlem elvárta a rendszeres kényeztetést, én nem kaptam meg)


Szóval ja, eléggé ki vagyok éhezve :/


Kapcsolatot egyelőre nem akarok, még ki kell hevernem az előzőt. A barátság extrákkal sem igazán menne szerintem.


Az lenne jelenleg a legjobb, ha találnék valakit, akivel egyszer átélhetem azt, hogy milyen, amikor engem kényeztetnek.

(Kicsit most önző akarok lenni, eddig végig én törtem magam, kicsit vissza szeretném kapni)


De ne húzzanak hozzá szálak. Ne keressen, ne piszkáljon, sima üzleti kapcsolat legyen. Mint a boltban - megveszem az árut, aztán pá, el is felejtjük egymást.


Tudom, tudom, valszeg most csokorra kapnám az ajánlatokat, de a fent említett okok miatt ki van csukva, akkor is, ha fűt-fát ígér.


Köszönöm!


aug. 27. 14:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
írj rám kérdező ingyen kapsz 5 orgazmust:-)
aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#19 nem, férfi vagyok. Csak feltételezem ugyanúgy megy minden mint fordított felállásban, csak másik kategóriát kell böngészni az oldalon.
aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Trollkodik csak a kérdező. Azon rohog ahogy vergodik itt neki a sok nyomi
aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem kértem, hogy "vergődjön a sok nyomi", épp ellenkezőleg.
aug. 27. 16:52
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Fizetsz nekem 20k-t és úgy megraklak, mint nagyika a kis kályhát. Aztán többet nem látsz engem ígérem.
aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Én ha úgy lenne bevállalnálak, de elég szűkre szabtad a határokat, szóval inkább nem!
aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
11%

Ha később lesz majd komoly kapcsolatod, és mondjuk megtudja, mert becsületesen elmondod neki, hogy pénzért lefeküdtél egyszer valakivel, akkor lehet, hogy azért még akár szakít is. Ha azt mondod el neki, hogy a gyakoriról volt kalandod valakivel, amiatt nem nézne rád rossz szemmel.

Eleve a nőknél is már kizáró lehet egy férfinél, ha volt prostinál, ez fordítva is áll. Én biztos nem örülnék neki, ha ez kiderülne arról, akivel ismerkedek.

aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!