Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van férfi prosti? Olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van férfi prosti? Olyan, aki megbízható?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés, tudom :')


7 évig voltam kapcsolatban, hűséges voltam végig.


Ezalatt az elején talán ki voltam elégítve, de évekig nem. Egészségügyi baja is volt az exemnek, meg elég önző is volt (tőlem elvárta a rendszeres kényeztetést, én nem kaptam meg)


Szóval ja, eléggé ki vagyok éhezve :/


Kapcsolatot egyelőre nem akarok, még ki kell hevernem az előzőt. A barátság extrákkal sem igazán menne szerintem.


Az lenne jelenleg a legjobb, ha találnék valakit, akivel egyszer átélhetem azt, hogy milyen, amikor engem kényeztetnek.

(Kicsit most önző akarok lenni, eddig végig én törtem magam, kicsit vissza szeretném kapni)


De ne húzzanak hozzá szálak. Ne keressen, ne piszkáljon, sima üzleti kapcsolat legyen. Mint a boltban - megveszem az árut, aztán pá, el is felejtjük egymást.


Tudom, tudom, valszeg most csokorra kapnám az ajánlatokat, de a fent említett okok miatt ki van csukva, akkor is, ha fűt-fát ígér.


Köszönöm!


aug. 27. 14:30
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Én: Nem szeretnék innen összejönni senkivel

Pasik a postaládámban: Bonjour

aug. 27. 14:43
 2/27 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen.
aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
ha az vagyok és itt is fent vagyok az kizáró tényező?
aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Van valamilyen profiloldalad? Rálesek :)
aug. 27. 14:58
 5/27 anonim ***** válasza:
24%
Akkor azt várja a kerdezo, hogy innen ajánljon valaki egy ferfi prostit aki nem felhasznaloja ennek az oldalnak? Biztos tomegevel vannak olyan ferfiak akik ismernek ilyet 😁😁
aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem baj ha itt is van regisztrációja, csak ne egy itteni random csávó legyen, hanem valaki "profi", aki úgy is tudja kezelni a dolgot.


Tehát nem fog utána keresni, hogy "de jó volt, érzek valamit irántad" satöbbi. Nem állok készen semmilyen kapcsolatra.


Közben olyan ajánlatok érkeztek dögivel, ami barátság extrákkal

aug. 27. 15:02
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

Pedig ez jó taktika és ez fogja bebizonyítani, hogy kamus. Mi ránk is itt írtak, mert ő keres meg minden, aztán egy oldalon sincs fent, hát persze.


Kérdésre válaszolva:


Feleségem nagy vágya lenne, ha egyszer egy profi masszőrrel úgy akadna, el is kezdtük nézni a férfiakat, de ami a rosszlányokon stb van, a 99% kamu meg fent van 3 napig, aztán törli magát.


Magyarul, nekünk az a tapasztalat, hogy nem igazán van ilyen.

Inkább Tinderen keress valakit.

aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Meg ki tudja, hátha vannak itt olyan nők, akik voltak ilyennél és tudják ajánlani
aug. 27. 15:03
 9/27 anonim ***** válasza:
3#-as vagyok, ha gondolod írj rám privátban
aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Oké #3, dobj egy linket és írok is
aug. 27. 15:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!