Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akiknek pici és csúnya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek pici és csúnya mellei maradtak szoptatás után, nem zavar titeket a szexben? Férjetek hogy fogadja?

Figyelt kérdés
A szex még ugyanolyan jó? El tudtok vonatkoztatni attól, hogy már nem olyan izgató?

aug. 26. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Elsőre azt mondom nem, de azért biztos előfordulhat, hogy olyan csunya az már zavaró. Látatlanban nem lehet eldönteni.
aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Megcsinaltattam szilikonnal
aug. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Még terhesség előtt vagyok. 40kilót fogytam és a nagy cicikből lógó csúnyaságok lettek. De szerencsém van,a párom ígyis szereti őket. Pénzem nincs megcsináltatni
aug. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Férfiként mondom, ez, hogy csúnya mell, a legnagyobb ellentmondás.
aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem ellentmondás. Tény, hogy egy pici nem feszes mell, nem vonzó. Ezt kb mindenki tudja, csak kevesen mondják.

Ezzel nem lehet mit kezdeni pénz nélkül. Elfogadni sem lehet, mert egyszerűen nem nyújt semmit. Sem férfinak, sem a nőnek.

aug. 27. 13:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Tény, hogy egy pici nem feszes mell, nem vonzó. Ezt kb mindenki tudja, csak kevesen mondják."

Butaság. Ezt a divat, a média, a plasztikai műtét lobbi állítja így be. Valójában a legtöbb heteró férfinek nagyon bejönnek a természetes mellek. És a természetes cici az nem áll olyan hetykén, mint a szilikon.

aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En is a természetesre szavazok, ha kicsi, ha nagy. 24 évesen voltam egy 35 eves nővel, aki szoptatott, és látszott a mellein, hogy le voltak strapálva... Inkább ezt választanám, mint a szilikonost 😉
aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi szép melleim voltak. Szerette a férjem. 2x 1,5 évig szoptattam, nem viselte meg annyira de kicsik maradtak. Feszességéből sem vesztett, bimbóm is visszament. Szupi taps taps, köszi genetika.


Terhes vagyok a 3.gyerekkel és bazira megnőttek sosem volt ekkora. (Még mindig formás ) férjem majd megőrül értük..


Ha vége az egész terhesség szoptatás mizériának és visszamennek (mindegy hogy szépre vagy csúnyára) hogy fogom érezni magam újra kicsikkel, muran láttam mit hoz ki a férjemből a nagy?!

aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miután *
aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8-as. Lehet csak az újdonság?? De igen, nekem is ez a legrosszabb. Látni a férjemen, hogy jobban tetszik neki a szoptatós nagyobb cici.
aug. 27. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!