Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érintett, hogy tudtad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érintett, hogy tudtad "elfogadni", hogy a felségednek/párodnak szoptatás után már nem olyan formás, feszes a melle, mint előtte?

Figyelt kérdés
Akik gyerek után is élnek szexuális életet :)

júl. 17. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Valahogy csak túléltem,az a baj mos már összefelé is megy
júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom tudtad előre, hogy ez lesz, nem? Vagy te másik bolygón élsz? Fizesd ki a mellműtétjét, ha zavar és legyél hálás az áldozatért, amir azért hozott, hogy neked kölyköd legyen.
júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem akarok támadó lenni, de mielőtt azon gondolkozol Te hogy fogadd el, gondolj bele hogy a feleségednek is el kell fogadni, hogy a saját tök jó mellei hogy néznek most ki. Ebbe nagyon bele tud szólni a hozzáállásod.

Nekem is megereszkedtek valamennyire és a férjem sokat viccelődött vele hogy menjek el felvarratni. K.rva szarul esett mert én a testemet áldoztam fel azért, hogy a közös gyerekünk anyatejhez juthasson.

Szóval azt nem tudom hogyan fogadd el de hogy őt ne basz.gasd vele az is biztos.

júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Úgy fogadtam el, hogy szeretem. Természetes, hogy más lesz a melle. Ha van rá keret, akkor még kell csináltatni és újra a régi lesz. Vagy jobb 😀
júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja és mi élünk szexuális életet azóta is, imádtam régen is meg most is ha a mellem kényeztetve van, de amíg fennállt ez a helyzet hogy azt gondoltam neki így nem teszik, nem szívesen adtam oda úgymond.

Azóta érzem hogy elfogadta és minden a régi, de azért a szálka bennem maradt.

3as voltam

júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
#5 ezért értelmetlen szülni. A férfiakat nem érdekli, milyen áldozatokat hozol, csak maradjon feszes 20 éves a tested. Leszarják a lelki világodat.
júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező ha ezt neked el kell fogadni, ott komoly gondok vannak.

Én két gyermeket szoptattam és nyilván nem olyan mint előtte. De soha nem panaszkodott a férjem, sőt nagyon is tetszik neki a mellem ezt mondja és látom is rajta. Ő is változik ez az élet rendje. Ha szereted a feleséged fél sem merül benned ez a kérdés!

júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Jaj te szegény. Szerinted a feleségednek milyen érzés? Egy nő a testét adja egy kisbabának 100%-ban. Férfiaknak meg fogalmuk sincs semmiről. Fizesd ki a mellműtétjét.
júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A kérdésből szerintem egyértelmű, hogy férfiak válaszát várnám...
júl. 17. 16:30
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
#9 pfej de arrogáns vagy. Jól beleválasztott a feleséged🤣Szegény készülhet a szingli anyaságra.
júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!