Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A golyószopásról mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A golyószopásról mit gondoltok? 🤔🥎

Figyelt kérdés

2023. nov. 29. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ritka amelyik jól csinálja. Ha nem akarja nem erőltetik.
2023. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első párom imádta, minden létező módon. Nekem természetes része volt a szexnek, szerintem elég jól is ment. Ezek után meglepő volt számomra, hogy sok pasi egyáltalán nem igényli. Pl jelenlegi páromnak hozzá se lehet érni, nem szereti. Ő azt nem értette, hogy miért csinálnék vele akármit. Szóval csinálom szívesen, szerintem jó extra az orálhoz. De ha nincs rá igény, akkor nincs, nem okoz hiányérzetet, másképp kell kreatívnak lenni. Csak legyen ápolt, és csupasz a here.
2023. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon fincsi dolog.
2023. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Férjem imádja.

33N

2023. nov. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csajok, akik szeretitek: zavaró, ha szőrös egy kicsit, vagy legyen teljesen leborotválva a herezacskó?
2023. nov. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyen leborotválva, szerintem ez a minimum, ha szeretnéd ha foglalkozzanak vele.
2023. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én szeretem csinálni
2023. dec. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha valaki szeretne gyakorolni nálam megteheti.
márc. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!