Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszerrel vagy nélkül dugjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel vagy nélkül dugjam a barátnőm popsiját szerintetek?

Figyelt kérdés

aug. 26. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akarsz fertőzéseket akkor gumiban.
aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem megnyugtatóbb lesz neked is gumiban.
aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Ki hogy szeretné :) Mindazonáltal... lakik ott pár olyan baci, amelyik nem túl jó, ha bekerül a húgycsőbe és onnan "felostorozik", csúnya kis alsó húgyúti gyulladást lehet vele összeszedni. Aki erre érzékeny annak szívás, más meg élete végéig simán nyomhatja gumi nélkül púzóba sosem lesz semmi baja.

Töcskölés után sipirc brúzolni egyet és mosd meg ha csökkenteni akarod a kockázatokat. Jó mókát :) (s ne feledjétek az anál hármas aranyszabályát: higiénia, síkosítás, fokozatosság!)

aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Az enyém óvszer nélkül szokták, de van pár szabály amit be kell tartani, ha ezt megteszi valaki.

N

aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy akarod!


Én guminélkül szoktam! 😜

aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Nélküle

Sokkal nagyobbat is élvezel

aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
35 éve csinálom gumi nélkül, jópár nővel. Soha semmi bajom nem volt.
aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mellékhere gyulladásom volt, majdnem kikapták, végül 8 napig jegeltem a kórházban a golyómat, és szerencsésen elkerültem a műtétet. A doki többször elmondta, hogy alapszabály popóba a gumi használat!
aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

8


Megfelelő tisztítás kérdése. Főleg hogy fix is a partner

aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyu! Én csak havi 1-2x szúrom popsiba barátnőmet és kizárólag gumiban! Súgok valamit: a hátsó bejárat nem rózsaillatú, ha alaposan kimossa előtte, akkor is tudod mi szokott ott kijönni...

Könnyen össze tudsz szedni valamit. Én jobban szeretem a farkam, mintsem hogy kockáztassam az egészségét! Kotonban tovább is bírom és nem kell paráznom. Így is néha bebarnul picit a gumi a végére, szóval erre gondolj és légy észnél, én azt mondom!


31F

aug. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!