Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gondolkodtál már azon, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtál már azon, hogy hirdess a Rosszlányokon?

Figyelt kérdés
Milyen okból kifolyólag töprengtél rajta? Végül miért nem adtál fel hirdetést?

aug. 26. 12:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

#20

Én is kíváncsi vagyok a válaszára, de nyilván ezért, mert könnyű munkával (főleg aki szeret dugni) 10x annyi pénzt keres a normál munkával.

aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
NEM.
aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
63%

#20


Azért nem mentem el dolgozni, mert nincs végzettségem, amivel jól tudtam volna keresni, semmilyen végzettségem nincs. Ezzel 20x annyi pénzt tudtam keresni, mint bármilyen betanított akár irodai robotmunkával, és még szerettem is csinálni!


Ameddig a vendégkör is olyan volt!


Nagyon szeretem a szexet, nagyon szenvedélyes vagyok, emellett férfiakkal tudok egy hullámhosszon kommunikálni, nem csak szexről szólt, beszélgettünk, volt aki órákat maradt nálam szex után csak úgy dumálni.



Egy szenvedélyes színésznő vagyok férfi mindset-tel, aki imádja a pénzt :)

aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

23. Szerintem keress egy pénzes hapsit, az való neked drágám.


Én meg inkább egy vállalkozásba kezdek, 2 olyan végzettséggel ami nem nekem való, de legalább van.. :)

aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék én sem tükörbe nézni... De nem ítélem el azokat, akik erre vetemednek, hiszen sok esetben nagyon nehéz megélni... De én sosem választanám sem a Rosszlányokos sem az Onlyfanses utat.
aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
50%

23. Szerintem keress egy pénzes hapsit, az való neked drágám.



Ezt nem is titkolom!

aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
50%

26#


Hány éves vagy?

aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

26.


Sosem bírtam az ilyen 'nőket', bocs. :D

aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Kedves ex-Hirdető! Amikor azt hirdetted, hogy 20x annyit kerestél, mint egy átlag munkával, az kb mit takar? Havi 4-5 millió?
aug. 31. 01:56
 30/32 anonim ***** válasza:
29. Gondolom, aztán jól elszórta!
aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!