Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gondolkodtál már azon, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtál már azon, hogy hirdess a Rosszlányokon?

Figyelt kérdés
Milyen okból kifolyólag töprengtél rajta? Végül miért nem adtál fel hirdetést?

aug. 26. 12:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

Szükségem lenne a pénzre, de másnap nem tudnék tükörbe nézni, hogy eladtam a testem egy pasiért a lelkemet meg az ördögnek.

A szexet mindig a párkapcsolat koronájaként és kiteljesedésének gondolom.

aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Szép nő vagy egyébként?
aug. 26. 13:35
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak a pénz miatt tenném, mostanában kicsit szűkölködöm, de szerintem a legtöbben ezért kezdik el amúgy is, nem hiszem hogy sok más indok van.
aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Kajára nem telik vagy bmwre, nem mindegy...
aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
63%
Én férfi vagyok, de a társaságunkban van két szép lány is aki hirdet, az egyik már heti 5 napot 'dolgozik", 2-3 millió tisztán meg van neki ...
aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
33%
5. Büszkék lehetnek majd arra, amit vesznek a milliókból, hogy mivel keresték.
aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
*6! Szerintem ez őket egyáltalán nem érdekli. Biztosan kinevetik és megvetik az őket ilyen szempontból kritizálókat.
aug. 26. 15:49
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

Kérdezik tőlük?

A boltban tőled #5ös megkérdezik, hogy mivel kerested a pénzt?

Ugye, hogy nem.

aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Sőt, továbbmegyek: minimum sztárként tekinthetnek magukra, de sokkal inkább Istennőkként.
aug. 26. 15:52
 10/32 anonim ***** válasza:
42%

7. Vessenek meg! Amivel én keresem a bevételem, olyan szaktudással nagyon kevesen rendelkeznek az országban.

8. ha mondjuk nő lennék, rosszul lennék azoktól az értékektől, amiket ilyen bevételből vettem. De nyilván mindenki más, valakinek az se számít, ha lopott pénzből vesz magának nagyszerű dolgokat. Csak éppen büszke nem lehet rá. Én büszke vagyok a tudásomra, amit azóta is fejlesztek és sokat keresek vele.

aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!