Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gondolkodtál már azon, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtál már azon, hogy hirdess a Rosszlányokon?

Figyelt kérdés
Milyen okból kifolyólag töprengtél rajta? Végül miért nem adtál fel hirdetést?

aug. 26. 12:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
60%
Miután elkezdtek extra sokat keresni, milliókat, azóta valóban büszkék és fenn hordják az orrukat, de azért nem lettek elviselhetetlenek.
aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Milyenek voltak korábban? Hogyan mutatkozik meg ez mostanában? Drága autót vettek? Luxus cuccokat vásárolnak? Sokat utaznak?
aug. 26. 16:06
 13/32 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Hetero férfiként nehéz is volna, legalábbis ha nem olyan a tested, mint valami félistennek.
aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
47%
Sokat gondolkodok ezen, írtam is ki róla kérdést, de nem jött rá túl sok érdemleges válasz. Imádok szexelni és ha jól előszűrök talán nagyon beteg embereket el is kerülöm.
aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
74%

én csináltam éveken át, nagyon jól ment, szerettem is :)


aztán jött ez az infláció.. és megcsappant a kereslet. aki régebben hetente jött, az 3x is átgondolta hogy kéthetente jöjjön-e.

így nem volt már jó, nem volt érdemes folytatni, befejeztem.


újrakezdeném, de nem Budapesten. külföldön, nyugati országok nagyvárosában igen!

aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
59%
Ha nem jön össze az egyetem lennie kell C és D tervnek is. Nekem a D tervem az, hogy ibizan k*rvanak allok. Lennenek vendegeim az biztos.
aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
15 -ös. Én azt kérdezném: Azt mondod újrakezdenéd, de nem itt Budapesten, hanem valahol külföldön. Oké írod, hogy infláció, de csak ez az oka, ami miatt kimennél külföldre? vagy más is változott Pesten?
aug. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

#15

Ez így van, csökken a kereslet, csökken a kínálat, de azt látni kell, hogy mindenkit sújt az infláció, és ez így van rendben ...

aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Semmi pénzért. Bem tudnék tükörbe nézni és szembe menne az elveinmel! Pedig nem élek jól, sőt!
aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

15.


Miért nem mentél el dolgozni? 😢

aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!