Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai 8-9 osztályosok kb....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 8-9 osztályosok kb. 14-15 évesek szexelnek már? Most lett divat, vagy ez előtt 10-20-30 évvel is így volt?

Figyelt kérdés
aug. 26. 10:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%
98-ban voltam 8.-as, ott is volt pár agyatlan penészvirág akit már dugtak rendesen, én meg csak az akkori sötét suttyó nőm nagy lógó csöcseit markolásztam, amúgy egy cigány picsa aki nem is volt rossz bőr nagyon rám volt kattanva, csak már akkor se volt gyomrom a fajtájához.
aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most szerintem több van, mint 20-30 éve, 150 éve meg sokan akkor lettek férjhez adva tehát nem annyira új keletű jelenség, mint hisszük. Az araboknál, afgánoknál is gyakori, hogy ilyen korú lányok már férjezettek, van, akinek már gyereke is van. Valamint nálunk a romáknál mindig is divat volt korán kezdeni.
aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én végzős vagyok és az osztálytársaim nagyrésze ilyenkor kezdte.
aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!