Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett ennyire divat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire divat a csupasz makk?

Figyelt kérdés

Egyre többször hallom, hogy más baráti társaságokban beszélnek erről, hogy rengeteg fiú úgy tartja a fitymáját, hogy ne fedje be a makkot egyáltalán ezáltal mindig csupasz és fedetlen. Edzőtáborban is többen csinálják, osztálytársaim közül is néhányan..

Haverom aki elég tájékozott azt mondja hogy jobb a szex és a női nem is jobban kedveli az ilyen szerszámot, főleg azért mert nagyon tiszta és kisebb eséllyel fertőződik.



aug. 25. 18:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Az utolsó mondatodban van a válasz is.
aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Laylah ***** válasza:
84%

"a női nem is jobban kedveli az ilyen szerszámot"

Én mondjuk pont nem.

aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem szabad úgy hordanom, mert ha hátra van húzva és feláll, akkor iszonyatos fájdalmaim vannak.
aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Mi van? Úgy hordani???😀😀😀Azt meg hogy szabalyozod h lankadtan a gatyádban ne csusszon vissza?
aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Borzasztó értelmes társaság ha a a faxról beszélgetnek.
aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
Én undorodok a metélttől. Aki jól bírja annak mindegy milyen.
aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a világ ezzel megérett a pusztulásra.
aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

A lányoknak tetszik ez a látvány. Persze csak akkor, ha a makk tiszta.

Egyébként nekem ha feláll, akkor amúgy is magától kicsúszik a makkom. Wellnessben többször megtörtént már. A lányoknak tetszett.

aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

Meleg van, aztan persze, hogy jobb erzes ha nem pacolodik egesz nap valami zart terben. Sok helyen veglegesen lemetelik de Europa nagyreszen attol kulturalisan idegenkednek igy marad az, hogy a fitymat hatrahuzva tartjak.

Az furcsabb, hogy ezt divat kulon megbeszelni....

aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem magától hátra megy de csak félig fedi a makkot.

Nem szeretem mert néha fáj.

Semmit nem tesz hozzá a szexhez vagy vesz el belőle.

Van hogy, 2 perc alatt elrobbanok meg van hogy, fél órán keresztül is tudok reszelni.

aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!