Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy újabban nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy újabban nem a csupasz a divat?

Figyelt kérdés
Itt-ott hallani, hogy újra a szőrös kezd trendi lenni. Én borotválom de nehezen hiszem el, hogy vissza tudna jönni a szőrös. Engem nagyon zavarna magamon és a páromon is.

2022. dec. 28. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez a retro ereje. Persze csak egy apró részlete. Amit a társadalom vonzónak fog tartani a fazonra nyírás, esélytelen, hogy a szőrös ánuszt elfogadják.
2022. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Én 18 évesen voltam utóljára csupasz.

Azóta fazonos és egyik kapcsolatomban sem volt ebből gond.

2022. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem tetszik a teljesen csupasz punci.


Azt szeretem, ha van rajta szőr, de az gondozott, rövidre vágott.


34/F

2022. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ízlések és pofonok. De "érettebb" korban valóban a fazonra igazított a szexi.
2022. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondhatni.

Sokkal inkább az a divat most, hogy most mindenki olyanra hagyja, ahogy jólesik/tetszik neki.

Talán ez a legnormálisabb hozzáállás...

2022. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Ha téged zavar akkor borotváld magad. De ettől még simán van akinek tetszik a szőrös akár máson akár saját magán.
2022. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Tegyünk valamit tisztába: Vannak dolgok, amiket nem lehet divattá / divatja múlttá tenni. Ilyen például az ember szexuális preferenciája. Ha valamitől az ember undorodik, attól undorodni is fog. Ha valami izgatja, az izgatni is fogja.

Attól tudok például kiakadni, amikor agynélküli aszexuális divattervezők azt gondolják, hogy egyik évben a szűk ruha, másik évben a felfújt zsák lesz a divat. Pedig ha valaki az emberformára izgul, az nem fog egy zsákra. Meg szőröstalpú, bokorarcú hajótörött medvékre sem. Ezeket a fajta dolgokat nem lehet divattal terelgetni. Nem lesz kereslet rá.

2022. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

A nők többsége nem divatból szőrtelenít.

És ezt nem én mondom, hanem összesen 1677 nő 16 és 40 év között.

[link]


1229 - ápoltabb, rendezettebb megjelenés

687 - csúnya a szőr

458 - öltözködési stílusok megkívánják (kb. ez a divat hatása)

435 - a partner kéri / vizuálisan izgatja

295 - zavaró szex közben


Amúgy én is szőrtelenítek, de a legkevésbé sem érdekel, mi van a divat magazinokban. Járok sportolni, az utóbbi 20 évben 0 db hónaljkutyát láttam, a zuhanyzóban a csajok 3/4 része intim helyen is csupasz, a maradék fazonos.

2022. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi "divat" hogy kb. minden is divat. A csupitól a fazonon át a retróig.

Ha téged zavar és úgy érzed jól magad akkor fazonírozd nyugodtan. Régen rossz egy kapcsolatban ahol a másik fazonja alapján kívánják/kedvelik a másikat.

2022. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!