Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett ennyire divat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire divat a csupasz makk?

Figyelt kérdés

Egyre többször hallom, hogy más baráti társaságokban beszélnek erről, hogy rengeteg fiú úgy tartja a fitymáját, hogy ne fedje be a makkot egyáltalán ezáltal mindig csupasz és fedetlen. Edzőtáborban is többen csinálják, osztálytársaim közül is néhányan..

Haverom aki elég tájékozott azt mondja hogy jobb a szex és a női nem is jobban kedveli az ilyen szerszámot, főleg azért mert nagyon tiszta és kisebb eséllyel fertőződik.



aug. 25. 18:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mitől lenne az divat?
aug. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Mert egy csomoan csinálják és több embertől hallom, hogy kezdjem el ha kiváncsi vagyok mennyire jó.
aug. 26. 20:12
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Talán próbáld ki és rájössz h tényleg praktikus, én 25 éve így hordom örül neki a farkam 😉
aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Megosztod velünk, hogy neked miért van ilyen régóta így és hogyan érdemes nekifogni, hogy ígyis maradjon?
aug. 26. 20:54
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

Egész nap befülleszteni a bőr alá szoruló hugyot meg az alapból termelődő váladékot nem egészséges, pláne a melegben, aztán én korán elkezdtem kényesen ügyelni a farkam tisztaságára, utálom mikor fülledt halszaga van szegénynek, szóval vizelés után tisztára töröltem a makkom lukját és mindig a pereme fölé húztam a bőrt róla mielőtt eltettem. Nekem könnyen megszokta mert alapból nagy makkom van magas peremmel,valószínű amúgy is kinőtte volna a tokját de így még nagyobb részben van szabadon.

Az azóta kihalt index fórumon volt egy topic erről, néha lehetett érdekes tapasztalatokat olvasni


[link]

aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen korosztaly ahol ez a "divat" es szoktak-e kesobb meteltetni vagy a hatrahuzas a vegleges megoldas?
aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy divat az! Akinek az van, az lengeti mintha divat lenne, mert nem tud mást csinálni, ha már oda van.
aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 gabcsi ***** válasza:
A haverod jól beszélt, nem mellé! A rádióban is beszélnek is a HPV-ről, de ezt nem emelik ki!
aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
15éve volt júliusban,hogy kezdtem így hordani.
szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%

Akit kiskorában apja megtanított helyesen vizelni, annak a pénisze (makkja) vizeléstől nem szennyeződik (annak 95%-a víz), de az meg természetes hogy valamennyi előváladék termelődik szexuális gondolatoktól . A fegyvernek az a jó ha használaton kívül tokban van, az előváladék csak óvja.


Ma már általában nem illendő, ha férfinak napközben karakteres férfiillata van (ugyanakkor igazán vonzó férfin ezt is kedvelik nők), vizelések után illik egy intim törlőkendővel a makkot áttisztítani.

szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!