Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai 8-9 osztályosok kb....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 8-9 osztályosok kb. 14-15 évesek szexelnek már? Most lett divat, vagy ez előtt 10-20-30 évvel is így volt?

Figyelt kérdés
aug. 26. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
A többség igen. Nem most, 5-10 éve divat körülbelül.
aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
30 éve biztos hogy nem. Nekünk más volt fontos. A többségnek szex nem volt annyi idősen. Maximum petting.
aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Versenyzővagyok ***** válasza:
83%
98ban voltam 8.os és voltak osztálytársaim akiket 20on évesek kurogattak már..
aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
A 80-as évek végén, 90-es évek elején még azért ritka volt, ha valaki ilyen korán kezdte. Inkább 17-18 évesen. Persze együttjárás volt, de szexuális aktus csak hosszabb idő után.
aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
A mai fiatalok szexelnek mint a nyulak már 12-13 évesen is már fejlődő világban élünk a szex fontos!
aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

#5


Ez lenne számodra a fejlődő világ?

Gratulálok!

Te sem a legélesebb kés vagy a fiókban!

A szex fontos, valóban! De nem a 12-16 éves gyerekeknek kellene hogy az legyen!

aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

A nyolcvanas években a 8. osztályban nálunk egy lány volt, aki már nem volt szűz, szélesebb körben nézve kb 20-30 lányból egy.

Gimiben már egész más volt a helyzet, már az első 1-2 évben is erősen csökkent a szűz lányok aránya, érettségire már a túlnyomó többség szexelt, ha nem is mind rendszeresen.

aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, hogy melyik 14-15 évesek. Egyik korosztály sem egy homogén massza, így nem is igaz mindegyikre a jelenség.

Ettől függetlenül igen, vannak köztük olyanok, akik már idejekorán felnőttnek hiszik magukat. Pár évvel ezelőtt hallottam egy akkor még 9.-be járó lányról, aki már túl volt egy abortuszon. Nyilván nem a gólya hozta neki össze.

aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Én kb. 20 éve tartoztam ebbe a korosztályba, akkoriban ennyi idősen még nem ez volt az általános, de az osztályokban azért mindig volt 2-3 ember, aki már csinálta. Manapság biztos sokkal gyakoribb.
aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

15 éve voltam 9edikes

Elit gimi egyse c kategóriás

A lányok meg a fiúk fele is már rendszeresen szexelt

aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!