Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nárcisztikus feleségem szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus feleségem szex megvonásával bűntett 2 éve… Van olyan nő akit a férje szintén nárcisztikus és így bünteti? 43 éves férfi vagyok

Figyelt kérdés

Trauma kötésbe van valaki?

Szinte már menekülők otthonról..



aug. 25. 22:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Próbáltál már erről beszélgetni vele?

Sajnos nálunk ez van. Kb 2 hónapja egy tiktok videón hallottam erről a nárcizmusról, addig nem is foglalkoztam vele. Ráismertem a feleségemre, nagyon sok mindent megértettem, hogy miért viselkedik velem és a gyerekeinkkel. De én visszamagyarázok neki , hogy amit csinál nem jó, csak tönkre tesz minket.

aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!